LINIA PLINEST MASTELLI

plinestPLINEST MASTELLI to seria preparatów renomowanej włoskiej firmy farmaceutycznej Mastelli, będących mieszanką polinukleotydów w postaci żelowej, a w przypadku jednego preparatu, mieszanką polinukleotydów i kwasu hialuronowego  (Newest).

Firma Mastelli jest obecna na rynku medycznym od ponad 60 lat, spełniając najwyższe kryteria systemów produkcji i bezpieczeństwa. Preparaty do iniekcji posiadają rejestrację CE0373 oraz są chronione światowym patentem firmy Mastelli na produkcję polinukleotydów w medycynie.

Oryginalne polinukleotydy włoskiej firmy Mastelli obecne są od 15 lat w Polsce, a ich wyłącznym dystrybutorem jest firma Fenice. To pierwsze zarejestrowane polinukleotydy w medycynie estetycznej, a flagowy produkt PLINEST® Gel zawiera najwyższe stężenie polinukleotydów (aż 40 mg/2 ml) zapewniając spektakularne efekty niechirurgicznego liftingu, działanie silnie nawilżające i intensywnie przeciwutleniające.

Polinukleotydy to fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA. Chemicznie są estrami nukleozydów i kwasu fosforowego. Polinukleotydy występują we wszystkich organizmach. Ich rolą jest między innymi regenerowanie skóry po ciężkich urazach i chorobach. Odpowiadają za zwiększenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry (biorewitalizacja). Ich obecność sprzyja odzyskaniu estetyki i funkcjonalności obszarów z przerostami składnika włóknistego (rozstępy, blizny obszarów dystroficznych lub regularnie uszkadzanych). Działają też ochronnie na DNA przed szkodami wywołanymi promieniowaniem UVA i UVB.

Regularne ich podawanie wywołuje przedłużone nawilżanie izoosomotyczne, polepsza warunki troficzne macierzy skórnej oraz regeneruje i stymuluje fibroblasty, co bezpośrednio przekłada się na wygląd i kondycję skóry.

Cała gama produktów na bazie polinukleotydów daje możliwości szybkiej regeneracji skóry twarzy, szyi, dłoni i dekoltu oraz wiotkości skóry w obrębie całego ciała.

Przeznaczony dla pacjentów w każdym wieku. Zalecany jako jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych w profilaktyce starzenia.

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Zabieg nie pozostawia długotrwałych śladów na skórze i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych aktywności. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonywanie 1 zabiegu co 7-14 dni – cały cykl to ok. 4 zabiegi.

Ponad 60-letnia obecność oryginalnych polinukleotydów Mastelli na rynku oraz niezliczone badania producenta gwarantują zarówno skuteczność, jak i najwyższą jakość substancji. Marka Mastelli od samego początku skupia się na badaniach, opracowywaniu i produkcji certyfikowanych wyrobów medycznych, leków, dermokosmetyków bazujących na polidezoksyrybonukleotydach.

PLINEST® już w 2005 roku został doceniony przez lekarzy i pacjentów otrzymując wiele nagród i wyróżnień w kategorii najlepszych preparatów do mezoterapii.

LINIĘ TWORZĄ NASTĘPUJĄCE PREPARATY:

  • PLINEST – intensywna stymulacja struktur skóry  i poprawa nawilżenia
  • PLINEST FAST – ochrona młodej skóry, działanie profilaktyczne
  • PLINEST BODY – poprawa jędrności skóry na dużych obszarach
  • NEWEST – niwelowanie  widocznych oznaki starzenia

REJESTRACJA

PONIEDZIAŁEK- 10:00-18:00
WTOREK- 10:00-18:00
ŚRODA- 10:00-18:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

OFERTY PROMOCYJNE

- PAKIETY ZABIEGOWE

- TWOJE URODZINY W MEDICEST - ODBIERZ ZNIŻKĘ NA ZABIEG!

- ZAPROŚ ZNAJOMEGO I ODBIERZ 10% ZNIŻKI!

- 10% RABATU NA ZABIEGI DLA FACEBOOKOWICZÓW!

SZCZEGÓŁY W AKTUALNOŚCIACH.
ZAPRASZAMY!

NOWE ZABIEGI i PREPARATY

- POLINUKLEOTYDY

- BIODERMO- REWITALIZACJA ANTYOKSYDACYJNA
(Lift Me Up)

Szczegóły w zakładce ZABIEGI I AKTUALNOŚCI!

ZAPRASZAMY!

FACEBOOK