POLINUKLETYDY

plinestSeria preparatów  będących mieszanką polinukleotydów w postaci żelowej, a w przypadku jednego preparatu, mieszanką polinukleotydów i kwasu hialuronowego.

Preparaty do iniekcji posiadają rejestrację CE0373.

Oryginalne polinukleotydy obecne są od 15 lat w Polsce. To pierwsze zarejestrowane polinukleotydy w medycynie estetycznej.

Polinukleotydy to fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA. Chemicznie są estrami nukleozydów i kwasu fosforowego. Polinukleotydy występują we wszystkich organizmach. Ich rolą jest między innymi regenerowanie skóry po ciężkich urazach i chorobach. Odpowiadają za zwiększenie jędrności, napięcia i elastyczności skóry (biorewitalizacja). Ich obecność sprzyja odzyskaniu estetyki i funkcjonalności obszarów z przerostami składnika włóknistego (rozstępy, blizny obszarów dystroficznych lub regularnie uszkadzanych). Działają też ochronnie na DNA przed szkodami wywołanymi promieniowaniem UVA i UVB.

Regularne ich podawanie wywołuje przedłużone nawilżanie izoosomotyczne, polepsza warunki troficzne macierzy skórnej oraz regeneruje i stymuluje fibroblasty, co bezpośrednio przekłada się na wygląd i kondycję skóry.

Cała gama produktów na bazie polinukleotydów daje możliwości szybkiej regeneracji skóry twarzy, szyi, dłoni i dekoltu oraz wiotkości skóry w obrębie całego ciała.

Przeznaczony dla pacjentów w każdym wieku. Zalecany jako jeden z najskuteczniejszych zabiegów stosowanych w profilaktyce starzenia.

Efekty zabiegu są widoczne już po pierwszym zastosowaniu. Zabieg nie pozostawia długotrwałych śladów na skórze i pacjent od razu może wrócić do swoich codziennych aktywności. Dla uzyskania jak najlepszych rezultatów zaleca się wykonywanie 1 zabiegu co 7-14 dni – cały cykl to ok. 4 zabiegi.

Ponad 60-letnia obecność  polinukleotydów  na rynku oraz niezliczone badania producenta gwarantują zarówno skuteczność, jak i  jakość substancji. Od samego początku skupia się na badaniach, opracowywaniu i produkcji certyfikowanych wyrobów medycznych, leków, dermokosmetyków bazujących na polidezoksyrybonukleotydach.

Linię tworzą preparaty odpowiadające na różne potrzeby skóry:


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl