TWÓJ LEKARZ

673854_50578263

 

Lekarz medycyny

Wioleta Zarębska-Schreiber 

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej


Absolwentka Wydziału Lekarskiego, Akademii Medycznej im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Wyróżniona absolwentka Podyplomowego Studium Zarządzania w Opiece Zdrowotnej.

Studia zorganizowane przez Akademię Medyczną im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu- Wydział Nauk o Zdrowiu i Akademię Ekonomiczną w Poznaniu- Wydział Zarządzania.

Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, które należy do UIME (Union Internationale de Medicine Esthetique) Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej.
Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Specjalista posiadający doświadczenie w pracy w szpitalu  jak i podstawowej opiece zdrowotnej jako lekarz rodzinny. Zdobyte kilkuletnie doświadczenie kliniczne pozwala na kompleksowe podejście do różnorodnych problemów pacjentów w każdym wieku, a w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej, pomaga je skutecznie rozwiązywać. Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną.

Od 2005 roku do chwili obecnej organizator szkoleń podyplomowych dla lekarzy pracujących w Populacyjnym Programie Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w ramach Wielkopolskiej Szkoły Senologii.

W 2011 roku przyznany jako jeden z pierwszych w Polsce tytuł „Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej”, decyzją Komitetu Certyfikacyjnego Polskiego Towarzystwa Lekarskiego i Anti-aging pod kierownictwem dr Andrzeja Ignaciuka oraz Rady Ekspertów pod kierownictwem Prof. J. Woy-Wojciechowskiego w ramach Polskiego Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Tytuł jest potwierdzeniem kwalifikacji w dziedzinie medycyny estetycznej.

Uczestnik konferencji, kongresów warsztatów i kursów pogłębiających wiedzę i doświadczenie w dziedzinie medycyny estetycznej, co umożliwia stosowanie najnowszych, sprawdzonych i bezpiecznych metod leczenia w codziennej praktyce lekarskiej.


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl