GABINET USG

Kopia peeling

Ultrasonografia to podstawowe, nieinwazyjne i bezbolesne badanie, niezbędne w prawidłowej diagnostyce chorób tkanek, naczyń, narządów wewnętrznych i w diagnostyce prenatalnej. USG używa się również do przeprowadzania innych zabiegów, np. biopsji. Pozwala ono uzyskać obraz tkanek i narządów wewnętrznych w czasie rzeczywistym. Umożliwia precyzyjne pomiary narządów i określanie ich kształtu, wielkości, struktury i głębokości położenia. Przy jej pomocy można dostrzec zmiany patologiczne. Na podstawie oceny badanych struktur można wysunąć główne założenia diagnostyczne: określić rodzaj, wielkość i charakter zmiany (zapalna, zwyrodnieniowa, zanikowa, nowotworowa), a w ostatnim przypadku zasugerować czy przebiega w postaci łagodnej czy złośliwej.

Sonomammografia – czyli USG piersi – to bezbolesne, nieinwazyjne badanie, będące uzupełnieniem mammografii i pozwalające dokładnie określić wielkość zmiany chorobowej, znajdującej się w gruczole piersiowym. Regularne wykonywanie USG piersi połączone z samobadaniem i mammografią – to niezbędny element profilaktyki nowotworów piersi, pozwalający na wczesne wykrycie i wdrożenie leczenia zmiany chorobowej.

U osób młodych, oprócz samobadania piersi, USG jest podstawowym narzędziem profilaktyki zmian w piersiach.

Skrupulatna diagnostyka USG (w tym USG piersi), poparta wiedzą i doświadczeniem oraz kompleksowe porady dotyczące chorób i diagnostyki chorób piersi – to nasza specjalność!

Wcześniejsza rejestracja, w dogodnym dla pacjenta terminie, umożliwia otrzymanie profesjonalnej pomocy i porady w komfortowych warunkach i niekrępującej, spokojnej  atmosferze. Cierpliwość i poświęcenie odpowiedniej ilości czasu dla zapewnienia Państwu najlepszej usługi diagnostycznej.

 


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

PONIEDZIAŁEK- 09:00-17:00
WTOREK- 11:00-19:00
ŚRODA- 09:00-17:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

FACEBOOK

Zostań fanem - odbierz zniżkę przy wizycie!
Więcej w aktualnościach!