„WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR…”

janet-RvHCxzl6wSM-unsplash

 
No może, za oknem tego nie czuć i nie widać, ale co tam. Już jest ta astronomiczna i ta kalendarzowa – wiosna!
Wiosna to optymizm, energia, to nowe życie, nowe wyzwania, może nowa miłość.
Życzymy Wam wielu słonecznych, radosnych dni. Bawmy się i cieszmy się wiosną, zachowajmy jednak rozwagę i troskę o innych, żebyśmy wszyscy w zdrowiu mogli cieszyć się wiosną i życiem.

„SZLACHETNE ZDROWIE…” – PRZYJĘLIŚMY DRUGĄ DAWKĘ SZCZEPIONKI

szczepionka

 

Poczucie bezpieczeństwa, większy komfort psychiczny, bo wiemy, że chronimy nie tylko siebie, ale także osoby z naszego otoczenia m.in. Was drodzy pacjenci. Mimo, że jesteśmy zaszczepieni nadal przestrzegamy obowiązujących zasad i przyjmujemy w pełnym reżimie sanitarnym.
Szczepienie jest jedną z najlepszych decyzji, którą możesz podjąć, by zmniejszyć ryzyko zakażenia, ciężkiego przebiegu, zgonu.

SZCZEPMY SIĘ!
By zakończyć pandemię.
By wrócić do normalnego życia.
My wykonaliśmy nasz krok ku normalności. Pora na Was.
Zaszczep się, gdy tylko będzie to możliwe.

ŻYJ BEZPIECZNIE. ŻYJ SWOBODNIE.

JESTEŚMY ZASZCZEPIENI

woman-5829666_1920

 

Miło Nam poinformować, że cały nasz personel jest już po pierwszej dawce szczepienia przeciwko wirusowi SARS-COV-2 i czekamy na dawkę drugą.

DLA SIEBIE.

DLA NASZYCH RODZIN.

DLA WAS DRODZY PACJENCI.

 

 

SZCZEPIENIA PRZECIW WIRUSOWI SARS-CoV-2 – PIERWSZY KROK DO NORMALNOŚCI WYKONANY! ROZPOCZĘTO SZCZEPIENIA!

cdc-9MVMgP2zhgs-unsplashDoczekaliśmy się! Jest!
Nareszcie w Polsce, i nie tylko, rozpoczęły się szczepienia przeciwko koronawirusowi, szczepionka firmy Pfizer- BioNTech.
Jeszcze niedawno wydawało się to niemożliwe, ale czekaliśmy na nią z nadzieją i z niecierpliwością.
Teraz, kiedy dostaliśmy szansę szczepień i powrotu do „normalności”, co się nagle stało? Dlaczego tak wielu z nas nieufnie podchodzi do szczepionki i deklaruje, że się nie zaszczepi?
Skąd tyle fałszywych informacji na temat szczepionki? Skąd tylu „znawców tematu”, „ekspertów”?

Rozsiewanie niesprawdzonych informacji wyrządza krzywdę i być może, ktoś się przez to nie zaszczepi, zachoruje, umrze. Czy wtedy Ci „pseudoeksperci” wezmą za tego człowieka i za to co się stało odpowiedzialność?
Szczepionka jest naszą nadzieją i jedyną drogą do opanowania epidemii.
Niektórzy z nas do każdej nowej rzeczy podchodzą z ostrożnością. Jest to normalne. Ale mamy czas, żeby zadać pytania, dowiedzieć się więcej na temat szczepionki i szczepienia. Nie szukajmy ich jednak w mediach społecznościowych i u „doktora google”.
Sama szczepionka jest nowym produktem, ale już idea i technologia produkcji szczepionki, nowa nie jest i jest od dawna stosowana w medycynie, nie tylko do produkcji szczepionek.

Szczepionka zanim została wprowadzona do obrotu przeszła wszystkie wymagane prawem etapy badań klinicznych. Rzeczywiście czas produkcji szczepionki, badań klinicznych jest krótszy niż w przypadku wcześniej wprowadzanych szczepionek, leków czy produktów leczniczych, ale było to możliwe dzięki temu, że:

 • wykorzystano znaną technologię i nie trzeba jej było wymyślać i sprawdzać;
 • nigdy dotąd w historii medycyny tak wiele laboratoriów, a przede wszystkim i naukowców nie pracowało nad szczepionka, praktycznie 24 godziny na dobę przez 7 dni tygodnia, wymieniając się uzyskanymi wynikami;
 • nigdy dotąd w historii nie przeznaczono tak dużych pieniędzy na badania, co przełożyło się na szybkość działania, brak postoju, przerw w badaniach;
 • nigdy dotąd tak wielu ochotników naraz, nie zgłosiło się do podania prototypu szczepionki i do badań klinicznych, co znacznie skróciło te etapy badań, ale nie zostały one pominięte.

Szczepionka jest skuteczna, bezpieczna i wyrównuje nasze szanse w walce z koronawirusem.
Mamy nadzieje, iż po nowym roku, będziemy mogli Wam przekazać informacje, iż nasz personel jest już po szczepieniach. Czekamy na ten moment i zachęcamy was wszystkich do szczepienia.

Nie można się oglądać na innych i liczyć, że ktoś inny zrobi to za mnie, a ja będę tylko korzystał z odporności społecznej.
CENĄ EGOIZMU, BRAKU ODPOWIEDZIALNOŚCI, BRAKU WYOBRAŹNI, nie noszenia maseczek, braku dystansu, braku dezynfekcji, nie stosowania się do zaleceń, unikania szczepień, JEST CODZIENNIE KILKASET ZGONÓW. Kilkaset rodzin dziennie otrzymujących informację o śmierci kogoś bliskiego. Tysiące ludzi dziennie pogrążonych w rozpaczy z powodu śmierci, ojca, matki, brata, przyjaciela… To możesz być również Ty lub Twój bliski, dlatego zaszczep się tak jak my, jak tylko będziesz mógł.

Nie oglądał się na innych, nie słuchaj „pseudonaukowców” i specjalistów od wszystkiego. Nie przejmuj się złośliwymi uwagami, hejterami. Niektórzy tak muszą, nie potrafią inaczej zaistnieć i nic innego nie umieją.
Zawsze znajdą się tacy, którzy ciągle wierzą, że „ziemia jest płaska”.
Tak, jak My zaufaj, ekspertom, nauce i zaszczep się!
Wszystkiego dobrego, uważajcie na siebie i bądźcie zdrowi.
Powiadomimy Was, jak już będziemy zaszczepieni.

JESTEŚMY OTWARCI, ZABEZPIECZENI I PRZYGOTOWANI ABY WAS LECZYĆ, UPIĘKSZAĆ, DORADZAĆ, EDUKOWAĆ

jesteśmy otwarci...

PEPTYDY BIOMIMETYCZNE GVO – W SKRÓCIE….

pani peptydy

 

Zabiegi z wykorzystaniem peptydów biomimetycznych GVO:

         • są zabiegami całorocznymi
         • są zabiegami bez długiego okresu rekonwalescencji
         • są odpowiednie dla skór wrażliwych, naczyniowych
         • wspomagają leczenie trądziku różowatego
         • redukują przebarwienia
         • poprawiają elastyczność skóry
         • nawilżają i napinają skórę
 • redukują stres oksydacyjny
 • działają przeciwzmarszczkowo
 • posiadają trzy protokoły zabiegowe, o różnym stopniu intensywności, dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry i problemu

Więcej informacji na temat zabiegu w zakładce Zabiegi oraz pod numerami telefonów 61 639 50 75 i +48 784674 835.

Polecamy i zapraszamy!

MANDEL WHITE KIT- DELIKATNY ZABIEG, WIELKI EFEKT!

Beauty concept - skin care, anti-aging procedures, rejuvenation,

 

Mandel White Kit to profesjonalny program do redukcji przebarwień skórnych, ujędrnienia i uelastycznienia skóry. Rozjaśnia i redukuje istniejące przebarwienia oraz hamuje powstawanie nowych.

Doskonale tolerowany przez skóry wrażliwe, naczynkowe. Nie ogranicza życia codziennego.

Polecamy!

Więcej informacji  w zakładce Zabiegi.

#PrzyjmujęBezpiecznie

Przypominamy, że nasze gabinety pracują już w tradycyjnych godzinach od 10.00 do 18.00.

Gabinet medycyny estetycznej znajduje się pod patronatem  Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarzy.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa, od początku pandemii, przestrzegamy zasad „Przyjmuję bezpiecznie” rekomendowanych przez PTMEiA PTL.

Zasady przyjęć dostępne są  w zakładce Aktualności, a także przekazywane są pacjentowi w momencie rejestracji.
Zapraszamy!

NOWY PROTOKÓŁ LIFT ME UP

LIFT ME UP BEZ FENICE

NucleoFill – NOWA KONCEPCJA BIOREGENERACJI SKÓRY

BIODERMOREWITALIZACJA ANTYOKSYDACYJNA I TECHNIKA LiftMeUP

shutterstock_487887496

 

Trudne okolice potrzebujące liftingu? Miejsca wymagające poprawienia jakości skóry? Czy może blizny zanikowe po trądziku? Zapoznaj się z  metodą i techniką,  na skuteczne i bezpieczne odmładzanie i poprawianie jakości skóry wspierające jej fizjologię.

Więcej informacji  z zakładce ZABIEGI oraz pod numerami telefonów 61 639 50 75, +48 784 674 835.

 

 

PRZESTRZEGAMY ZALECEŃ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH PTMEiAA PTL

certyfikat zasady higieny

POLINUKLEOTYDY- NOWA KONCEPCJA BIOSTYMULACJI I BIORESTRUKTURYZACJI SKÓRY

dnaNowatorska  formuła kierunku zabiegów rewitalizacji, oparta jest  na zastosowaniu między innymi polinukleotydów.

Preparaty z polinukleotydami są skuteczne do stosowania w szerokim zakresie problemów  skóry, w tym estetycznych, ponieważ mają unikalną zdolność do modulowania wielu procesów fizjologicznych zachodzących zarówno w komórkach, jak i w macierzy zewnątrzkomórkowej skóry właściwej, jak również w warstwach naskórka i w głębokich warstwach skóry.

Zabiegi z użyciem polinukleotydów  nie tylko sprzyjają  poprawie wyglądu skóry, ale również wpływają na jej jakość przez polepszenie cech fizjologicznych.

Więcej informacji  w zakładce ZABIEGI i pod numerami telefonów 61 639 50 75 oraz +48 784 674 835.

STARE, NOWE ZASADY PRZYJĘĆ PACJENTÓW, PROCEDUR MEDYCZNYCH, HIGIENICZNYCH.

IMG_20200508_105419_1 po paincie

# BEZPIECZNYGABINET

# BEZPIECZNAWIZYTA

# BEZPIECZNYZABIEG

W okresie pytań o bezpieczeństwo przyjęć pacjentów i zabiegów, w tym medycyny estetycznej w dobie koronawirusa przypominamy,  iż lekarze i inni pracownicy ochrony zdrowia na co dzień znają i stosują zasady aseptyki, antyseptyki.

Nasz Gabinet Medycyny Estetycznej jest gabinetem lekarskim, zabiegi wykonuje lekarz.

Zawsze dbaliśmy i dbamy o możliwie największe bezpieczeństwo pacjenta i nasze, wykonując szereg oczywistych dla nas czynności jak mycie i dezynfekcja rąk, powierzchni zabiegowej, sprzętu, pomieszczeń, stosowanie rękawiczek, jednorazowych prześcieradeł, jednorazowego sprzętu, lampy UV.

Dodatkowo od kwietnia 2020r. stosujemy ponadstandardowe zasady.  Przed otwarciem Gabinetu  zweryfikowaliśmy plan higieny obowiązujący dotychczas w naszych Gabinetach, schematy utrzymania czystości oraz wszystkie procedury higieniczne, stworzyliśmy nowe zasady przyjęć i rejestracji pacjentów.

Dla naszego wspólnego bezpieczeństwa zachęcamy Was do zapoznanie się z nimi. Są one dostępne TUTAJ.

 

PRACA W NOWYCH REALIACH WYMAGA NOWEGO PODEJŚCIA

stethoscope-2617700_1920

Dla tych, którzy nie mogą lub obawiają się wychodzić z domu,  wprowadziliśmy zmiany, które pozwolą nam się Wami opiekować, rozwiązać Wasze problemy zdrowotne i zadbać o Waszą skórę bez konieczności wychodzenia z domu.

Umożliwiamy  porady telefoniczne oraz  uruchamiamy „domową klinikę”, czyli zestawy profesjonalnych dermokosmetyków do każdego rodzaju skóry i do najczęstszych problemów skórnych.

Nie jesteś pewna, czego potrzebuje Twoja skóra? Nie wiesz co ci dolega? A może dotyczy Cię więcej niż jeden problem i nie wiesz od czego zacząć?

Rozwiążemy Twój problem bez wychodzenia z domu.

Dermokosmetyki możesz odebrać w naszej Rejestracji lub wyślemy je pod wskazany adres.

W naszej placówce możesz również skorzystać z porady telefonicznej dotyczących diagnostyki obrazowej, badań USG, w tym piersi. Doświadczony lekarz udzieli porad dotyczących zmian w piersiach, zaleci dalsze postępowanie diagnostyczne.

Możesz przynieść lub przesłać swój wynik badania radiologicznego, w tym mammografii, zostanie on skonsultowany, opisany i otrzymasz dalsze zalecenia.

Opisujemy zdjęcia analogiczne i cyfrowe.

Nie jesteś sam ze swoim problemem!

Nie czekaj ze swoim problemem, sam się nie rozwiąże, ani nie zniknie.

Czekanie na koniec pandemii może zaostrzyć Twoje problemy i stanowić zagrożenie dla Twojego zdrowia i życia.

Przypominamy, że możesz również skorzystać na miejscu z konsultacji, badania, zabiegu.

Nasze Gabinety działają pod specjalnym nadzorem.

Zapraszamy.

ROZMRAŻAMY MEDYCYNĘ REGENERACYJNĄ I ESTETYCZNĄ

odmarzanie2Drodzy Pacjenci,

po intensywnych przygotowaniach, 20 kwietnia 2020 zdecydowaliśmy na powrót do Was!!!

W tej trudnej sytuacji zdecydowaliśmy się, na podjęcie wszelkich niezbędnych kroków by nasz Gabinet mógł być dla Was dostępny.

Zachowując najwyższe standardy bezpieczeństwa i podejmując szczególne środki ostrożności, rozpoczęliśmy pracę w nowej „rzeczywistości”. W rzeczywistości, która niestety może trwać, tygodnie, miesiące, lata. Dzisiaj nikt tego nie potrafi przewidzieć.

W pierwszych dniach pracy, pracowaliśmy  w ograniczonym zakresie, w ograniczonych godzinach, z ograniczoną ofertą.

Jak wszyscy wiemy z dnia na dzień, z godziny na godzinę zmienia się sytuacja i informacje.

Luzowane są obostrzenia i wprowadzane kolejne etapy odmrażania działalności.

My również rozszerzamy naszą ofertę, godziny przyjęć, zakres zabiegów, proponujemy nowe rozwiązania, by pomóc jak największej liczbie osób. Wprowadziliśmy możliwość konsultacji telefonicznych i organizujemy „Domową Klinikę” oraz vouchery.

Nadal obowiązują zaostrzone procedury bezpieczeństwa sanitarnego i nowe zasady przyjęć, z którymi prosimy się zapoznać. Wszystko to robimy dla Waszego i naszego bezpieczeństwa.

O wszelkich zmianach będziemy Was na bieżąco informować.

W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji: pod naszymi numerami telefonów 61 639 50 75 oraz +48 784 674 835.

Nasza recepcjonistka, Pani Joanna, odpowie na wszystkie Wasze pytania.

Niezbędne informacje na bieżąco będziemy również umieszczać na naszym Facebooku, stronie internetowej www.medicest.pl , w zakładce Aktualności, oraz w Czytelnii.

Miłego i bezpiecznego tygodnia w „nowej rzeczywistości”!

JESTEŚMY DLA CIEBIE

95094422_3027084454023199_1452485771171725312_n

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PACJENTÓW?

jak dbamy 6

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PACJENTÓW?

jak dbamy 5

JAK DBAMY O BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH PACJENTÓW?

jak dbamy 4

REJESTRACJA

PONIEDZIAŁEK- 10:00-18:00
WTOREK- 10:00-18:00
ŚRODA- 10:00-18:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

OFERTY PROMOCYJNE

- PAKIETY ZABIEGOWE

- TWOJE URODZINY W MEDICEST - ODBIERZ ZNIŻKĘ NA ZABIEG!

- ZAPROŚ ZNAJOMEGO I ODBIERZ 10% ZNIŻKI!

- 10% RABATU NA ZABIEGI DLA FACEBOOKOWICZÓW!

SZCZEGÓŁY W AKTUALNOŚCIACH.
ZAPRASZAMY!

NOWE ZABIEGI i PREPARATY

- GVO PEPTYDY BIOMIMETYCZNE

- MANDEL WHITE KIT

- POLINUKLEOTYDY

- BIODERMO- REWITALIZACJA ANTYOKSYDACYJNA (LiftMeUp)

Szczegóły w zakładce ZABIEGI I AKTUALNOŚCI!

ZAPRASZAMY!

FACEBOOK