RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – TERMOLIFTING

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA- TERMOLIFTING OBRAZEKRadiofrekwencja mikroigłowa, nazywana również termoliftingiem, to połączenie dwóch technik zabiegowych – radiofrekwencji i mikronakłuwania skóry. Metoda ta znajduje wiele zastosowań. Przede wszystkim służy do niwelowania skutków starzenia się skóry, przywrócenia jej utraconej elastyczności, jędrności oraz redukcji zmarszczek i bruzd. Stosuje się ją również do liftingu skóry twarzy, szyi, brzucha i innych części ciała.

Radiofrekwencja mikroigłowa należy do metod stymulujących procesy naprawcze skóry, dlatego jest szczególnie zalecana w leczeniu blizn zanikowych, rozstępów. 

Ogranicza również nadpotliwość pach.

PEELING – ADVANCED SKIN PERFECTING PLUMPING

OIP

 

 

Peeling Plumping – preparat jest multikwasowym żelem do skóry twarzy, dekoltu i szyi. Zawiera silnie ujędrniające składniki, które niwelują zmarszczki, ujednolicają koloryt skóry i pomagają redukować jej niedoskonałości, działają antyoksydacyjnie.

PEELING – ADVANCED SKIN PERFECTING GLOWING

glowing-skin-naturally-Peeling Glowing – Preparat jest mieszanką zawierająca kompleks alfa i beta hydroksykwasów, w połączeniu z kompleksem fitosfingozyny i kwasu hialuronowego o różnym ciężarze cząsteczkowym. Zabieg z użyciem preparatu poprawia kondycję skóry, nadając jej naturalny blask oraz niweluje niedoskonałości. Formuła ma właściwości wzmacniające i regulujące wydzielanie sebum oraz poprawiające stan poszerzonych porów. Kompleks kwasów 32% AHA i BHA eliminuje martwe komórki i pobudza produkcję kolagenu.

 

SKINBOOSTER- ZABIEG HYDROBALANS

Projekt bez nazwy (7)Zabieg hydrobalans z zastosowaniem Skinboostera to nowoczesna metoda przeciwdziałania przesuszeniu i zwiotczeniu skóry. Kwas hialuronowy zawarty w używanych do zabiegu preparatach chłonie wodę, gdy skóra jest odpowiednio nawilżona oraz oddaje wilgoć, gdy skóra wymaga nawilżenia. Wchodzące w skład preparatu składniki wzmacniają ochronę skóry przed wolnymi rodnikami, chronią przed zbyt szybką degradacją naturalnych elementów skóry oraz pomagają zatrzymać wilgoć, zapewniając efekt długotrwałego nawilżenia.                                                To doskonały zabieg w okresie letnim, jak i po wakacjach, kiedy skóra narażona jest na słońce i wysokie temperatury, a w okresie zimowym, kiedy skóra jest odwodniona z uwagi na wiatr, niskie temperatury, ogrzewanie.

Jest to zabieg dedykowany skórom suchym, wrażliwym, po leczeniu i zabiegach medycyny estetycznej przebiegających z przesuszeniem skóry, oraz skórze zmienionej chorobowo, gdzie jednym z objawów jest suchość skóry.

TERAPIA ŚWIATŁEM LED

Projekt bez nazwy

Urządzenia LPL ( Led Pulsed Light) to nowoczesne systemy wykorzystywane do fototerapii światłem LED. Światło to, głęboko wnika w skórę powodując wzrost metabolizmu komórkowego, czego efektem jest działanie regeneracyjne, przeciwbólowe, oraz przeciwbakteryjne.

Terapia światłem LED jest to nieinwazyjny zabieg, który wykorzystuje klinicznie przetestowane długości światła. Terapii tej można poddać skórę bezpośrednio po zabiegach estetycznych, chirurgicznych, laserowych, urazach skóry i oparzeniach – co pozwoli na szybszą rekonwalescencję i gojenie się skóry. Naświetlanie daje również możliwość terapii, pomocniczo w leczeniu chorób trądzikowych, łuszczycy, bielactwa czy przebarwień. Naświetlone komórki funkcjonują lepiej i są w stanie regenerować się o 200%  szybciej.

PŁYNNY NEUROMODULATOR- ABO LIQUID

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową, stosuje się w medycynie estetycznej od ponad pół wieku.

Działanie przeciwzmarszczkowe toksyny polega na zahamowaniu wydzielania neuroprzekaźnika, jakim jest acetylocholina, co wpływa na powstrzymanie nadmiernego skurczu mięśni. Dzięki temu następuje redukcja występujących u pacjenta zmarszczek i zapobieganie powstawaniu kolejnych.
Projekt bez nazwy (11)

Dotychczas stosowane preparaty z toksyną botulinową były w formie proszku i przed zastosowaniem musiały być odpowiednio przygotowane. ABO LIQUID jest to nowa, płynna forma toksyny botulinowej typu A.

ABO LIQUID jest preparatem do bezpośredniego podania. Pominięcie etapu przygotowania preparatu skraca czas trwania zabiegu, podnosi jego bezpieczeństwo, zmniejsza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Warto podkreślić też, że receptura płynnego neuromodulatora nie zawiera środków konserwujących, laktozy ani białek pochodzenia ludzkiego, czy zwierzęcego, co zmniejsza ryzyko alergii.

Zalety wygładzania zmarszczek płynną toksyną botulinową:

  • preparat jest gotowy do podania, więc skraca się czas zabiegu.
  • płynny botoks wyróżnia się szybkim efektem działania – wygładzenie skóry możesz zauważyć już następnego dnia po zabiegu.
  • brak środków konserwujących, białek i innych substancji potencjalnie alergizujących, poprawia tolerancję preparatu i sprawia, że może z niego skorzystać prawie każdy.
  • skuteczność działania toksyny botulinowej typu A przynosi pożądany efekt redukcji zmarszczek i zapewnia doskonałą profilaktykę anti-aging.

TERAPIA EGZOSOMAMI ASCE+

egzosomy

Od marca, w naszym Gabinecie, można wykonać zabieg z EGZOSOMAMI ASCE +. Preparat egzosomów, w technologii ExoSCRT, zawiera w 100% czyste egzosomy, które są hipoimmunogenne tzn. nie indukują odpowiedzi immunologicznej u biorcy. 

Co to są egzosomy?

To mediatory komunikujące nasze komórki z komórkami macierzystymi, przesyłają impulsy oraz dostarczają białek i czynników wzrostu. EGZOSOM jest 1000 razy mniejszy od komórki, co pozwala mu swobodnie przechodzić przez warstwy naskórka, do skóry właściwej i tkanki podskórnej. EGZOSOMY ASCE+ stosowane są jako terapia regeneracyjna i anti-aging (przeciwstarzeniowa). Promują znormalizowaną regenerację wszystkich warstw skóry, w tym przydatków skóry, nerwów i naczyń krwionośnych. Stosowane również są w leczeniu osób z łysieniem androgenowym oraz telogenowym u kobiet i mężczyzn. Wpływają na prawidłowe gojenie ran i hamują proces tworzenia się blizn przerostowych. Łagodzą również przebieg atopowego zapalenia skóry i przywracają funkcje bariery naskórkowej.

NOWE REGULACJE PRAWNE OD 1 STYCZNIA 2023R.

1 stycznia

 

REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:
- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl