POWITANIE ZIMY

hoarfrost-3008333_1920      Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, do jej nadejścia pozostało już tylko kilka dni. Już niedługo urokliwe ośnieżone krajobrazy będą mogły pełnoprawnie zawitać wokół nas, a mróz znów będzie szczypać nasze nosy. Jednak jej nadejście ma także swoje dobre strony. Wraz z 22 grudnia dni będą coraz dłuższe i to nieważne, że na razie o setne sekundy.

Zima przypomina nam również, że Święta Bożego Narodzenia już za pasem, a tuż po nich świętować będziemy nadejście Nowego Roku i wpadniemy w szał zabaw karnawałowych.

W tym czasie warto zdecydować się na zabiegi, które natychmiastowo nawilżą i odżywią naszą skórę oraz dodadzą jej blasku, a przy tym nie będą wymagać okresu rekonwalescencji. Po zastosowaniu których nie musisz martwić się objawami ubocznymi oraz tym czy zdążysz „wygoić” skórę.

Jednym z takich zabiegów jest profesjonalna maska z kwasem hialuronowym. Maska składa się z nietkanych włókien nasączonych 5 % kwasem hialuronowym, gliceryną i mocznikiem. Efekt działania składników aktywnych to natychmiastowe głębokie nawilżenie skóry, jej wygładzenie, redukcja płytkich zmarszczek oraz reperacja zmarszczek głębokich.

By dodać skórze blasku polecamy zabieg pHformula V.I.T.A.C radiance release ™. To nowoczesna formuła łącząca maksymalny poziom przyswajalnego stężenia kwasu L-askorbinowego, retinolu, kwasu hialuronowego. Zabieg natychmiastowo rozjaśnia i napina skórę oraz zwiększa produkcję kolagenu. To typowy zabieg liftingujący, przed „wielkimi wyjściami”. Bez podrażnień, bez złuszczania.

Jeżeli potrzebujesz oczyszczenia lub  odświeżenia skóry, przed świętami lub wielkim balem, zalecamy złuszczanie mechaniczne (mikrodermabrazja) z maską kojąco nawilżającą.

 

Więcej informacji o zabiegach dostępne jest na naszej stronie internetowej www.medicest.pl w zakładce ZABIEGI oraz pod numerami telefonów 61 639 50 75 oraz 784 674 835.

POLECAMY I ZAPRASZAMY!

PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

cinnamon-stars-2991174_1920Szanowni Państwo,

informujemy, iż przerwa świąteczno-noworoczna w Gabinetach Lekarskich MEDICEST trwa od 23.12.17 do 27.12.17 oraz od 30.12.17 do 2.01.18.

W okresie świąteczno-noworocznym Gabinety będą czynne tylko w dniach 28 oraz 29 grudnia.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację wizyt.

Życzymy miłego wypoczynku!

MEDICEST

6 GRUDNIA – MIKOŁAJKI

mikolaj„Na świętego Mikołaja
Czeka dzieci cała zgraja,
Da posłusznym ciasteczko,
Złe przekropi rózeczką”.

 

„Co kraj, to obyczaj”, nawet w kwestii Świętego Mikołaja, w różnych krajach  widać spore różnice, co do obchodów i kultu Św. Mikołaja.

Zwyczaj ten również przechodził ewolucje w naszym kraju, w zależności od czasu,  ale i regionu Polski, i tak: dawniej Św. Mikołaj przychodził w towarzystwie diabła i anioła, w nocy z 5 na 6 grudnia, w nawiązaniu do biskupa Miry.

Obecnie często utożsamiany jest z wigilią Bożego Narodzenia i zastępuje Dzieciątko, Gwiazdkę, Aniołka. Przedstawiany jest najczęściej w czerwonym stroju, z białą brodą i workiem prezentów.

Inną postacią w polskiej tradycji, występująca głównie na terenach Wielkopolski i Kaszub, był  Gwiazdor,  który nosił ze sobą worek  z podarkami oraz  rózgę.  Rozdawał  prezenty w Wigilię Bożego Narodzenia, a niegrzecznych karał rózgą. Wywodził się z grup kolędników, a jego  nazwa  pochodzi od noszonej przez nich gwiazdy. Nawiązywał  prawdopodobnie  do postaci, która zastąpiła Św. Mikołaja w zwyczajach luterańskich. Obecnie postać Gwiazdora upodobniła się do świętego Mikołaja i jest z nim utożsamiana.

A kiedy i jak obchodzi się dzień Św. Mikołaja w innych krajach?

W Rosji Died Moroz (Dziadek Mróz) wraz z  Snieguroczką (Śnieżynką) przynoszą prezenty grzecznym dzieciom, kiedy te śpią w noworoczną noc.

Niemieckim wcieleniem św. Mikołaja jest Frau Berta. Ma ona wielkie stopy i żelazny nos. Najczęściej prezenty wykłada na parapety, schody lub kominem dostaje się do domu wkładając prezenty do skarpet lub pod poduszkę. Jest postrachem dla niegrzecznych.

6 grudnia do dzieci  przychodzi również  Mikołaj zwany świątecznym gościem –  Weihnachtsmann oraz w Wigilię – Heilige Nicolas układając prezenty pod choinką.

We wszystkich piekarniach i cukierniach przygotowuje się specjalne wypieki ze słodkiego ciasta z wizerunkiem Mikołaja.

W Czechach i Słowacji 6 grudnia przybywa Svaty Miklas. Spływa po złotej nitce rozciągniętej między niebem i ziemią. Towarzyszą mu anioł i czart. Miklas przychodzi z wielką, ciężką księgą, w której ma zapisane, kto był  grzeczny. Dzieci czyszczą swoje buty i stawiają je na parapecie okna, aby otrzymać prezent.

Na Słowacji święty Mikołaj pojawia się zawsze w towarzystwie przebierańców.

W Austrii Święty Mikołaj, czyli Saint Nicholas, przychodzi w towarzystwie diabłów, czyli Krampusów. Straszą one nieposłuszne dzieci i namawiają Mikołaja, żeby nie dawał im prezentów, bo były niegrzeczne.

W Szwajcarii Św. Mikołaj przybywa już 5 grudnia. Na ulice wychodzą wówczas tłumy śmiesznie poprzebieranych mieszkańców. Mężczyźni odganiają złe duchy za pomocą biczów. Dobra zabawa trwa przez całą noc.

Włoskim odpowiednikiem św. Mikołaja od dawna była La Befana czyli  wróżka o wyglądzie wiedźmy, nierzadko złośliwa. Lata na miotle, wchodzi do domów przez komin i zostawia w skarpecie prezenty. Odwiedza włoskie domy dopiero 6 stycznia czyli w Święto Trzech Króli. Wędruje pieszo, roznosząc grzecznym dzieciom prezenty. Niegrzecznym, Befana zamiast prezentów sypie do pończoch popiół lub wkłada czosnek, cebulę, węgiel. Wieczorem 5 stycznia  zostawia się  dla niej na stole kieliszek wina i cytrusy, żeby pozyskać jej przychylność.

A jeśli chodzi o Świętego Mikołaja to on przynosi prezenty w pierwszy dzień Bożego Narodzenia, znany jako Babbo Natale.

We Francji  odpowiednikiem  św. Mikołaja; dobra wróżka- Dame Abonde, która  przynosi grzecznym dzieciom prezenty w czasie ich snu w noc sylwestrową. Prezenty przynosi też Pere Noel z przyjacielem Pre Fouettard, który doradza jaki prezent powinno dostać dziecko w zależności od tego jak się zachowywało. Jeszcze niedawno ubrany w niebieski płaszcz Pere Noel przynosił prezenty 6 grudnia. Obecnie w święta Bożego Narodzenia, w czerwonym stroju,  wkłada prezenty do wyczyszczonych bucików.

Najbardziej jednak najbardziej znana postacią jest  Św. Marcin, który rozdaje dzieciom prezenty i rozpoczyna okres bożonarodzeniowy. Co roku dzieci zabierają na wydmy lampiony, a następnie wraz ze św. Marcinem udają się na ulice miast, gdzie  dostają pyszne bułeczki.

W Szwecji Święty Mikołaj zniknął już w XVI wieku w czasach reformacji. Zastąpił go karłowaty skrzat Jul Tomte. Początkowo brzydki troll nie był utożsamiany z Bożym Narodzeniem. Obecnie  przypomina przyjaznego krasnala z brodą. Pojawia się z worem pełnym podarków przy końcu kolacji lub w drugi dzień Bożego Narodzenia. Zostawia również prezenty w  skarpetach wieszanych przy kominku.

13 grudnia odbywa się zaś bardzo popularne święto Świętej Łucji. W każdej rodzinie jedna kobieta wciela się w postać św. Łucji i podaje rodzicom lub dzieciom śniadanie do łóżka.  Na ulicach miast odbywają się parady.

W Hiszpani na prezenty, które roznoszą Los Reyes Magos (Trzej Magowie): Kacper, Melchior, Baltazar czyli Trzej Królowie, czeka się aż do 6 stycznia . Tutaj również to święto wiąże się z paradą w dniu 5 stycznia. Wieczorem zaś 5 stycznia wystawia się trzy kieliszki sherry dla królów oraz marchewkę i wodę dla wielbłądów. Prezenty wkładane są do butów. Niegrzecznym Trzej Magowie przynoszą węgiel.

W Hiszpanii istnieje tradycja Świętego Mikołaja- Babbo Natale, jednak nie przynosi on 6 grudnia prezentów. Wyjątkowo także w Hiszpanii kładzie się pod choinkę prezenty.

W Belgii św. Mikołaj – Sinterklaas lub Saint Nicholas (w zależności od regionu) odwiedza każdy dom dwa razy. Czwartego grudnia by sprawdzić zachowanie dzieci, a szóstego grudnia żeby przynieść prezenty, które wkłada do bucików. Za złe zachowanie dzieci otrzymują rózgi. W zamian, dzieci przygotowują marchewkę lub siano dla  osiołków Mikołaja.

W Boże Narodzenie prezenty roznosi  Kerstman lub Pere Noel.

W Danii  prezentami obdarowuje  Julemanden, który przyjeżdża w towarzystwie elfów, saniami zaprzężonymi w renifery. Dzieci zostawiają dla elfów mleko oraz pudding.

W Holandii, Św. Mikołaj jest znany jako Sinter Klass. Przybywa do Amsterdamu statkiem w ostatnią sobotę listopada. Wita go burmistrz. Sinter Klass na swoim białym koniu przejeżdża przez miasto, odwiedzając pałac królewski. Towarzyszą mu pomocnicy (paziowie) nazywani Czarnymi Piotrusiami Po drodze pyta mieszkańców czy byli grzeczni.  Do piątego grudnia  dzieci otrzymują słodycze, często zostawiane w butach ustawionych na parapetach. Natomiast w wigilię imienia Świętego prezenty dostają wszyscy.

W krajach anglosaskich  prezenty w wigilię Bożego przynosi Santa Claus . Pisze się do niego listy z życzeniami , które potem wrzuca się do kominków, aby z dymem poleciały do nieba. Na kominkach i przy łóżkach wiszą ozdobne skarpety czekające na prezenty. Niegrzeczne dzieci otrzymują rózgi.

 

10-LECIE GABINETU MEDYCYNY ESTETYCZNEJ MEDICEST

logo10latSzanowni Państwo,

listopad był dla nas szczególnym miesiącem. Był to miesiąc świętowania jubileuszu 10-lecia Gabinetu Medycyny Estetycznej MEDICEST. Minęło już 10 lat odkąd postanowiliśmy służyć Wam naszą wiedzą i doświadczeniem. Cieszymy się, że niezmiennie jesteście Państwo z nami i obdarzacie nas swoim zaufaniem. Dziękujemy również za wspólne świętowanie tego okrągłego jubileuszu. Mamy nadzieję, że będziemy mogli dzielić z Państwem jeszcze wiele tak pięknych chwil.

Zespół MEDICEST

„Jak nie kochać jesieni… „

jesień

 

Jak nie kochać jesieni, jej babiego lata,

Liści niesionych wiatrem, w rytm deszczu tańczących.

Ptaków, co przed podróżą na drzewach usiadły,

Czekając na swych braci, za morze lecących.

 

Jak nie kochać jesieni, jej barw purpurowych,

Szarych, żółtych, czerwonych, srebrnych, szczerozłotych.

Gdy białą mgłą otuli zachodzący księżyc,

Kojąc w twym słabym sercu, codzienne zgryzoty.

 

Jak nie kochać jesieni, smutnej, zatroskanej,

Pełnej tęsknoty za tym, co już nie powróci.

Chryzantemy pobieli, dla tych, których nie ma.

Szronem łąki maluje, ukoi, zasmuci

[…]

 

Tadeusz Wywrocki

 

A więc stało się, mamy jesień. Jak każda pora roku ma swoje plusy i minusy. Nie dajcie się więc jesiennej chandrze. Deszczowy dzień też może być piękny. To zależy wyłącznie od nas. Dlatego, z okazji pierwszego dnia jesieni, życzymy Państwu, żeby ta deszczowa ale jakże piękna i bajkowa pora roku była pogodna, uśmiechnięta i bez częstego kichania. Niech obfituje w  romantyczne spacery przez kolorowe, zasłane liśćmi ścieżki, ciekawych książek czytanych pod kocem z kubkiem ulubionej herbaty, wyciszenia i regeneracji po szaleństwach minionego lata.

Zespół

MEDICEST

RESURFACING SKÓRY- PEELINGI pHformula

kolażZapraszamy do zapoznania się z nowa linią peelingów pHformula.

pHformula to kompletny program resurfacingu, który oddziałując na komórki stymuluje je prowadząc do przebudowy skóry i remodelingu.

To procedura oparta na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry.

Chemiczne oddziaływanie na skórę przy zastosowaniu resurfacingu jest zupełnie inne niż w przypadku konwencjonalnych peelingów chemicznych. Peelingi tradycyjne posiadają wysokie stężenia i mocno kwasowe pH, co powoduje podrażnienia i złuszczanie skóry. Procedura resurfacingu bazuje na niższych stężeniach i pH zbliżonym do pH skóry. Kwasy pHFormula docierają do głębokich warstw skóry za pomocą bio-przyswajalnego,  nośnika PH-DVC™. Dzięki takiemu rozwiązaniu substancje aktywne docierają do poszczególnych warstw skóry nie niszcząc  warstwy rogowej, pobudzają komórki do regeneracji, wywołują efekt leczniczy bez mocnego podrażnienia i widocznego mocnego złuszczenia.

Preparaty zawierają mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych wykorzystywanych w medycynie estetycznej i kosmetyce od wielu lat. Zostały one jednak połączone w jednym preparacie, z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, zapewniającej maksymalne ich wykorzystanie, co umożliwia optymalną odbudowę komórek.

System phformula to 4 główne programy terapeutyczne ukierunkowane na poszczególne defekty skóry:

 • starzenie się skóry – pHformula A.G.E. 1,2,3 solutions™ (pHenomen A.G.E.)
 • przebarwienia- pHformula M.E.L.A. 1,2,3 powerclays™ (pHenomen M.E.L.A.)
 • trądzik pospolity- pHformula A.C.N.E. 1,2,3 solutions™ (pHenomen A.C.N.E)
 • skórę wrażliwą, naczyniową, z trądzikiem różowatym- pHformula C.R. 1 complex™ (pHenomen C.R. 1 complex)

Opisane wyżej zabiegi zawierają różne stężenia kwasów, które dobiera się indywidualnie do danego problemu i przede wszystkim do wrażliwości konkretnej osoby. Dobrane do potrzeb skóry zabiegi chemicznego resurfacingu występują w trzech stopniach intensywności działania:

– 1 – łagodny, działanie na poziomie naskórka

– 2 – intensywny, działanie na poziomie wierzchniej warstwy skóry właściwej

– 3 – medyczny, działanie na poziomie głębszej warstwy skóry właściwej

Więcej informacji na naszej stronie, w zakładce ZABIEGI- PEELINGI.

NOWOŚĆ W NASZYM GABINECIE – AQUASHINE BTX

revofil_aquashine_soft1_2_1Zachęcamy do zapoznania się z nowym produktem firmy Caregen:  AQUASHINE BTX.

Preparaty AQUASHINE ORAZ AQUASHINE BR stanowią połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego, peptydów biomimetycznych oraz kompleksu odżywczego.

AQUSHINE przeznaczony jest do rewitalizacji zmęczonej i wysuszonej skóry twarzy, szyi i rąk. Poprawia elastyczność i nawilża już po pierwszym zabiegu.

AQUASHINE BR znajduje również zastosowanie w terapiach rewitalizacji skóry oraz dodatkowo w terapiach walki z przebarwieniami.

Najnowszy produkt AQUASHINE BTX dodatkowo powoduje rozluźnienie mięśni i daje efekt wypoczętej twarzy. Zabieg dedykowany jest osobom ze zmarszczkami mimicznymi u których istnieje przeciwskazanie do zastosowania toksyny botulinowej (botoxu) lub osobom, które cenią sobie bardziej naturalny wygląd bez całkowitego wyłączenia mimiki.

Więcej informacji w zakładce ZABIEGI.

ROCZNY CYKL OPIEKI

haahdhSzanowni Państwo,

Na wiosnę, z myślą o osobach , które regularnie dbają o swój wygląd oraz chcą działać profilaktycznie przeciw objawom starzenia, przygotowaliśmy specjalne pakiety zabiegów, które kompleksowo zadbają o kondycję Twojej skóry w przeciągu całego roku. Nazwaliśmy go „rocznym planem opieki”.

Wspólnie z lekarzem decydujesz o czasie wykorzystania określonego zabiegu, o miejscu i obszarze ciała poddanego terapii oraz o kolejności wykonania określonej terapii. W ten sposób reagujesz na określone potrzeby Twojej skóry i pojawiające problemy związane ze starzeniem lub określoną chorobą.

Pakiet znacząco obniża koszty w stosunku do wyboru każdego zabiegu z osobna ale co najważniejsze, w sposób widoczny poprawia wygląd i samopoczucie.

Zapoznaj się z ofertą i wybierz pakiet najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom!

Jeśli żaden z naszych „cykli rocznej opieki” nie spełnia Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami i  umów na konsultację.  Podczas konsultacji dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej zostanie stworzony indywidualny plan opieki, według Państwa uznania i potrzeb.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych planów już wkrótce pojawią się na naszej stronie internetowej. 

Więcej informacji pod numerami telefonów: +48 784 674 835 lub 61 639 50 75.

Zapraszamy !

PAKIETY ZABIEGOWE

Bez tytułunnnnnnnJednorazowo wykonany zabieg często nie przynosi oczekiwanych efektów. Żeby efekt był widoczny i utrzymywał się na dłużej, zabiegi muszą być wykonywane w seriach. Często musimy również  łączyć różne zabiegi, które wzajemnie się uzupełniają, tym samym przynosząc pożądany rezultat. Zalecane ilości zabiegów warunkowane są stanem naszej skóry oraz problemem. To lekarz po konsultacji i badaniu, w porozumieniu z pacjentem, podejmuje decyzję o ilości i rodzaju zabiegów na dany obszar skóry.

Aby ułatwić Państwu korzystanie z zabiegów, zmniejszyć koszt wykonania serii zabiegów oraz ułatwić planowanie czasu na wizytę w Gabinecie, proponujemy wykupienie „pakietu zabiegowego”, który będzie zawierał rekomendowaną przez lekarza ilość zabiegów, pozwalającą osiągnąć planowany efekt widocznej poprawy zdrowia i wyglądu skóry.

Pakiety różnią się między sobą zakresem oferowanych usług oraz ilością zabiegów.

W zależności od wybranego pakietu otrzymujesz zniżkę od 15 do 25% na usługi wchodzące w jego zakres. Pakiety dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom w każdym wieku. Mogą być idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy nasi pacjenci znajdą wśród proponowanych przez nas pakietów coś dla siebie. Mamy jednak rozwiązanie tego problemu. Jeśli żaden z naszych cykli zabiegowych nie spełnia Twoich oczekiwań skontaktuj się z nami i umów na konsultację.  Podczas konsultacji u dyplomowanego lekarza medycyny estetycznej otrzymasz  indywidualny plan leczenia i/lub  rewitalizacji skóry. W zależności od rodzaju Twojej skóry, jej kondycji i problemu, lekarz zaleci Ci wykonanie konkretnych zabiegów i stworzy pakiet skierowany specjalnie dla Ciebie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją zabiegów w formie pakietów, skomponowanych na różne problemy i potrzeby. Pakiety będą rozszerzane, dlatego zachęcamy do śledzenia nas na facebooku oraz do odwiedzania naszej strony internetowej.

Już jutro przedstawimy pierwsze pakiety zabiegowe dotyczące problemów włosów.

Więcej informacji pod numerami telefonów  +48 784 674 835 lub 61 639 50 75.

Zapoznaj się z ofertą 

                                                                                                               ZAPRASZAMY!

 

REGULAMIN PROMOCJI „HAPPY HOURS”

 1. Informacja o akcji promocyjnej „Happy Hours” ogłaszana jest za pośrednictwem serwisów społecznościowych i strony internetowej www.medicest.pl w zakładce Aktualności.
 2. Promocja dotyczy wybranych dni ustalanych z kilkudniowym wyprzedzeniem.
 3. Rabat dotyczy wybranych zabiegów opisanych w akcji promocyjnej.
 4. Wysokość rabatu ustalana jest oddzielnie dla każdego zabiegu objętego akcją promocyjną.
 5. Czas promocji jest ograniczony.
 6. Liczba wolnych miejsc na zabiegi objęte promocją jest ograniczona.
 7. Rejestracja wizyty odbywa się telefonicznie (+48 784 674 835 lub 61 639 50 75) lub e-mailowo (medicest@wp.pl).
 8. Aby skorzystać z promocji, należy się na nią powołać i podać hasło „Happy Hours” podczas rejestracji wizyty.
 9. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, rabatami, kuponami, zniżkami.
 10. Z Programu „Happy Hours” na stałe wykluczone zostaną osoby, które bez wcześniejszego odwołania nie przyjdą na zabieg.
 11. Z Programu „Happy Hours” na stałe wykluczone zostaną również osoby, które 2 razy z różnych powodów odwołają wizytę lub ją przełożą.

AKCJA PROMOCYJNA „HAPPY HOURS” !

happyhours3Szanowni Państwo,

Od 27 lutego 2017r. do naszych ofert promocyjnych wprowadzamy „HAPPY HOURS”.

W wybranych dniach tygodnia i w określonych godzinach będą mogli wykonać Państwo określony zabieg z atrakcyjnym rabatem cenowym!

Zabiegi w promocyjnych cenach w ramach „szczęśliwych godzin” będą zmieniane i podawane do Państwa informacji z wyprzedzeniem. Dlatego zapraszamy do śledzenia nas na Facebooku (Medicest-Gabinet Medycyny Estetycznej) oraz odwiedzania naszej strony internetowej, żeby być na bieżąco z informacja o zabiegach, które są objęte promocją.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem akcji promocyjnej „Happy Hours” na naszej stronie internetowej (zakładka Aktualności).

Więcej informacji pod numerami telefonów +48 784 674 835 lub 61 639 50 75.

Polecamy i zapraszamy!

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE – NOWOŚĆ W MEDICEST!

osoczeSzanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi artykułami w dziale Czytelnia.  Znajdą tam Państwo szczegółowe informacje dotyczące medycyny regeneracyjnej, a także jednego z naszych najnowszych zabiegów z użyciem osocza bogatopłytkowego !

Więcej informacji już wkrótce w dziale Zabiegi, a także pod numerami telefonów:

 61 639 50 75 lub +48 784 674 835

ZAPRASZAMY!

PEELINGI MEDYCZNE LABORATORIUM DERMACEUTIC

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z profesjonalną linią peelingów medycznych stworzonych przez Laboratorium Dermaceutic.
Zastosowanie w jednym preparacie odpowiedniej mieszanki peelingującej, w odpowiednich proporcjach, zapewnia optymalne efekty przy zachowaniu bezpieczeństwa terapii. Umożliwia również dostosowanie odpowiedniego peelingu do konkretnego problemu skórnego.

 

Linię preparatów tworzy:

  • Mask Peel
  • Milk Peel
  • Cosmo Peel
  • Mela Peel

 

Laboratorium Dermaceutic stworzyło również linię kosmeceutyków, zalecanych do pielęgnacji domowej.
Ich celem jest podtrzymanie efektu zabiegu peelingującego i dodatkowa pielęgnacja skóry.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej w zakładce Zabiegi- Peelingi oraz pod numerami telefonu 61 639 50 75 lub +48 784 674 835.
 
ZAPRASZAMY!

DR. CYJ HAIR FILLER- PEPTYDOWA TERAPIA WŁOSÓW

dr-cyj-zdjecieSzanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z pierwszym Hair Fillerem stosowanym w celu powstrzymania wypadania włosów oraz pobudzenia ich wzrostu.

Unikalny zestaw zawierający kwas hialuronowy i peptydy biomimetyczne oraz technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych,  działa stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy.

Wzmacnia i odbudowuje mieszki włosowe.

Wspomaga krążenie krwi i pielęgnuje skórę głowy.

 

Więcej informacji w zakładce zabiegi oraz pod numerami telefonu: 61 639 50 75 lub +48 784 674 835

 

ZAPRASZAMY !

HYDRA BOOSTER

booster-na-strone

HYDRA BOOSTER to nowy zabieg służący  nawilżeniu i regeneracji skóry.

Zabieg polega na podaniu do skóry za pomocą bardzo cienkiej igły lub kaniuli specjalnego preparatu rewitalizujacego nazywanego koktajlem.

Koktajl zawiera nieusieciowany kwas hialuronowy z kompleksem witamin, aminokwasów, koenzymów, antyoksydantów, kwasów nukleinowych  oraz  innych składników rewitalizujacych skórę.

Efektem zabiegu jest:

– głębokie nawilżenie

– ujędrnienie i uelastycznienie skóry

– rozświetlenie skóry

– redukcja powierzchniowych zmarszczek

–  zmniejszenie widoczności porów

– odbudowa struktury skóry.

Zabieg można wykonywać na skórze twarzy, szyi, dekoltu, dłoni

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.medicest.pl w zakładce Zabiegi oraz zapisy pod numerami telefonicznymi 61 639 50 75 lub +48 784 674 835.

                                                                      ZAPRASZAMY!

 

 

 

STAŁE RABATY NA ZABIEGI WYKONYWANE W SERIACH I PAKIETACH

morzeSzanowni Państwo, kończąc wraz z nadejściem kalendarzowego lata nasze wiosenne promocje, chcielibyśmy zaprosić do zapoznania się z naszymi ofertami promocyjnymi na lato i przypomnieć iż przez cały rok w naszej stałej ofercie, przewidziane są rabaty i zniżki w następujących przypadkach:

 

 • płatność z góry za serię zabiegów np. seria peelingów, seria mezoterapii
 • wykonanie dwóch i więcej różnych zabiegów w trakcie tej samej wizyty
 • wykonanie zabiegów na dwie i więcej okolic ciała w trakcie tej samej wizyty
 • po serii wykonanych zabiegów otrzymują Państwo odpowiednio dobrany kosmetyk do pielęgnacji domowej

O szczegóły pytaj przy rejestrowaniu wizyty oraz w trakcie konsultacji z lekarzem przy ustalaniu ostatecznego kosztu zabiegu.

Zabiegi wykonywane w seriach i pakietach zawsze wypadają korzystnie cenowo.

Więcej szczegółów pod numerami telefonów 61 639-50-75, +48 784-674-835.

Oferty rabatowe nie łączą się!

   ZAPRASZAMY!

STAŻ W KLINICE DR ROMULO MENE

800px-Rio_Corcovado_Pain_de_Sucre

        Uprzejmie informujemy, że w związku z wyjazdem lekarza na staż do kliniki Advanced Center for Skin Therapy (Romulo  Mene Clinic, Ipanema – Rio de Janeiro – Brazylia)  GABINET MEDYCYNY ESTETYCZNEJ w dniach 5-23 września będzie zamknięty.

Zapraszamy od 24 września. Zachęcamy już teraz do rejestracji wizyt: telefonicznej, osobistej lub elektronicznej.

Przez cały okres zamknięcia Gabinetu będzie również możliwość rejestracji elektronicznej pod adresem medicest@wp.pl

           Dr Romulo Mene, ukończył Federalny Uniwersytet Rio de Janeiro w Brazylii w 1976r. i specjalizował się w chirurgii ogólnej. Ukończył ponadto podyplomowe studia chirurgii rekonstrukcyjnej i plastycznej w Barata Ribeiro Hospital, Rio de Janeiro (koordynowanych przez Profesora Cláudio Rebello).

Jest pełnym członkiem i założycielem wielu światowych stowarzyszeń i organizacji medycznych i chirurgicznych. Autor licznych publikacji i wystąpień w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej i nieinwazyjnych technik odmładzania skóry. Uczestniczy w roli prelegenta na najważniejszych kongresach i wydarzeniach naukowych z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny przeciwstarzeniowej i medycyny estetycznej na całym świecie.

              Dr Mene jest  światowym ekspertem w zakresie peelingów chemicznych w medycynie. Współtwórcą powszechnie stosowanych na całym świecie formuł peelingów medycznych takich jak: Yellow Peel, TCA Chelated, Glycolic Masque, Body Peel, Ligtening Peel oraz całej gamy wyspecjalizowanych dermokosmetyków znanych pod marką M&M System i Skin Renu.
To pionier i twórca protokołów kojarzonych technik odmładzania i rewitalizacji skóry twarzy.Setki lekarzy na całym świecie stosują aktualnie metody dr R. Mene w odmładzaniu skóry twarzy i ciała.

Jest pomysłodawcą nowoczesnej metody zabiegu blefaroplastyki (laserowej korekcji górnej i dolnej powieki). Specjalizuje się w rewitalizacji i poprawie wyglądu skóry wokół oczu, dzięki łączeniu procedur chirurgicznych – laserowych zabiegów blefaroplastyki wspomaganych leczeniem wyspecjalizowanymi dermokosmetykami.
               To również pionier zastosowania laserów CO2 i Erbium-Yag i kojarzenia ich z innymi nieinwazyjnymi technikami odmładzania.

Innym ważnym osiągnięciem doktora Mene jest wprowadzenie na rynek medyczny preparatów proteinowych marki NatuVitta wspomagających wszystkie zabiegi medyczno-chirurgiczne oraz stanowiące podstawę odchudzających terapii proteinowych.

Doktor Romulo Mene poświecił ostatnie 28 lat na badania ludzkiej skóry i możliwości odzyskania jej elastyczności poprzez opracowanie procedur medycznych i rozwój profesjonalnych produktów redukujących głębokość średnich i płytkich zmarszczek. Procedury te i efekty zabiegów wspomagane i podtrzymywane są dzięki specjalnym programom żywieniowym opracowanym przez dr Mene ( w zależności od potrzeb pacjenta) i indywidualnie dobranym protokołom kuracji domowej i odpowiedniej suplementacji.

Aktualnie jego klinika Advanced Center for Skin Therapy (Romulo Mene Źlinic, Ipanema – Rio de Janeiro – Brazylia ) poza całym spektrum zabiegów chirurgii i medycyny estetycznej, zajmuje się zastosowaniem nowych, naturalnych substancji fito-chemicznych (ekstrakty z owoców i roślin), które hamują proces starzenia się organizmu oraz przeciwdziałają chorobom serca i układu krążenia, przedłużają życie i przeciwdziałają niektórym typom nowotworów, chorobie Alzheimera, Parkinsona i innym chorobom zwyrodnieniowym. Cząsteczka, która jest w szczególnym centrum tych badań to Resveratrol. – dostępna jako produkt suplement diety pod nazwą Resvera-Vitis.

RATALNY SYSTEM PŁANOŚCI ZA ZABIEGI

Baner na www_Pragnienia KobietBaner na www_Medi Raty

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, uprzejmie informujemy, że już od dzisiaj mogą Państwo skorzystać z płatności za zabiegi w systemie ratalnym.

Program prowadzony jest we współpracy z firmą Ratalnie.com.

MediRaty to pierwszy w Polsce produkt skierowany wyłącznie do branży medycznej, przede wszystkim dla pacjentów, którzy chcą na raty sfinansować zabiegi lecznicze.

 Jak  działa system?

 • Ustalasz z lekarzem koszt leczenia
 • Ratalnie.com kontaktuje się z Pacjentem telefonicznie, weryfikuje zdolność kredytową i przedstawia ofertę
 • Umowę do podpisania dostarcza kurier
 • Środki finansowe przelewane są na konto GABINETÓW, a Ty możesz mieć wykonany zabieg

Więcej informacji pod naszymi numerami telefonów 61 639-50-75, +48 784-674-835.

 ZAPRASZAMY!

MIĘDZYNARODOWE SPOTKANIE EKSPERTÓW AQUALYX

   W dniu 1 czerwca 2013 r. we Włoszech odbyło się  Międzynarodowe spotkanie ekspertów Aqualyx . Miejscem obrad była przepiękna miejscowość nad Morzem Adriatyckim, Cattolica w prowincji Rimini.

 Spotkanie przeznaczone było dla lekarzy stosujących preparat Aqualyx, którzy mają doświadczenie w zastosowaniu techniki intralipoterapii oraz wiedzę na temat aspektów klinicznych i fizjopatologii lokalnych otłuszczeń.

 Tematyką sympozjum były zaawansowane zabiegi wykorzystujące technikę INTRALIPOTERAPII. Wymiana informacji na  temat zastosowania intralipoterapii w trudnych obszarach ciała, sposobów synergicznego łączenia zabiegów w celu optymalizacji wyników klinicznych

 Miło nam powiadomić, że w spotkaniu tym uczestniczyła Pani doktor Wioleta Zarębska-Schreiber.

 Przypominamy, że Aqualyx to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejszą technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej.

Niestety jeszcze dziś oferowane są zabiegi przy zastosowaniu fosfatydylocholiny (PDC) określane błędnie lipolizą iniekcyjną.

 Aqualyx to niechirurgiczna alternatywa liposukcji.

Pamiętaj!
Aqualyx nie zastępuje liposukcji.
Jest zabiegiem znacznie łagodniejszym, wyróżnia się nieoperacyjnym postępowaniem, znacznie mniejszą urazowością dla organizmu i nie wyłącza pacjenta z codziennego funkcjonowania.

 Zabiegi te można wykonywać o każdej porze roku.

Przypominamy, że jesteśmy Gabinetem Autoryzowanym wykonującym tego typu zabiegi.

TWOJA URODZINOWA ZNIŻKA W MEDICEST

Jeżeli niedługo wypadają Twoje urodziny – odwiedź Medicest! Dla każdej osoby, która w dniu swoich urodzin przy wizycie w Gabinecie Medycyny Estetycznej powoła się na swoją datę urodzin, otrzyma zniżkę na wykonany zabieg.

Aby zrealizować zniżkę, należy przy płatności wspomnieć o swoich urodzinach i potwierdzić datę dowodem osobistym. Przy kwocie do 1000 zł otrzymają Państwo 10% zniżki, od 1000 zł – 5%. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi oraz zniżkami otrzymanymi w gabinecie. Wizytę należy wcześniej zarejestrować telefonicznie 61 839 50 75, +48 784-674-835 mailowo (medicest@wp.pl) lub osobiście.

REJESTRACJA

PONIEDZIAŁEK- 10:00-18:00
WTOREK- 10:00-18:00
ŚRODA- 10:00-18:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

OFERTY PROMOCYJNE

- PAKIETY ZABIEGOWE

- "HAPPY HOURS"

- TWOJE URODZINY W MEDICEST - ODBIERZ ZNIŻKĘ NA ZABIEG!

- ZAPROŚ ZNAJOMEGO I ODBIERZ 100 ZŁ ZNIŻKI!

- 10 % RABATU NA ZABIEGI DLA FACEBOOKOWICZÓW!

SZCZEGÓŁY W AKTUALNOŚCIACH.
ZAPRASZAMY!

NOWE ZABIEGI i PREPARATY

- AQUASHINE BTX

- PEELINGI PHFORMULA

- DR. CYJ HAIR FILLER

Szczegóły w zakładce ZABIEGI I AKTUALNOŚCI!

ZAPRASZAMY!

FACEBOOK