OCHRONA MŁODEJ SKÓRY, DZIAŁANIE PROFILAKTYCZNE

Mesotherapy

 

Polinukleotydy w stężeniu (1,3 ml stężenie 10 mg w ampułce)  idealnym do profilaktycznych zabiegów na młodej skórze oraz do podtrzymywania wcześniej uzyskanych efektów innych zabiegów estetycznych.

Zrównoważony koktajl polinukleotydowy to także idealny zabieg do natychmiastowej poprawy jakości skóry przed ważnym wyjściem.

Naukowo udowodniono, że zawarte w koktajlu polinukleotydy stymulują fibroblasty do produkcji włókien podporowych skóry. Dzięki temu zwiększają jej jędrność i elastyczność. Regularnie podawany utrzymuje równowagę osmotyczną skóry i powoduje długotrwałe nawilżanie.

Służy głównie do zabiegów profilaktycznych i ochronnych dla skóry cienkiej i delikatnej, dla pacjentów z młodą skórą, która zdradza właśnie pierwsze oznaki starzenia, ale również na skórę z bliznami i rozstępami, w leczeniu łysienia i do zabiegów okolicy oka.

Wskazania do wykonania zabiegu:

  • młoda skóra wymagająca profilaktycznych działań anti-aging
  • pierwsze oznaki starzenia
  • skóra bez energii
  • skóra  potrzebująca nawilżenia ochrony przeciw rodnikowej
  • wypadanie włosów u kobiet w okresie menopauzy, w okresie jesienno-zimowym, u młodych mężczyzn i kobiet w początkowej fazie łysienia androgenicznego
  • wiotkość skóry i starzenie się okolicy oka

Efekty zabiegu:

  • nawilżenie i wzmocnienie skóry, dodanie jej blasku
  • zwiększenie napięcia powierzchniowego
  • ujędrnienie
  • sprzyja odzyskaniu estetyki i funkcjonalności obszarów z przerostami składnika włóknistego (rozstępy, blizny obszarów dystroficznych lub regularnie uszkadzanych)

Częstotliwość zabiegów:

Jednorazowe wykonanie zabiegu rewelacyjnie sprawdzi się przed ważnym spotkaniem – natychmiastowo poprawi wygląd skóry, dając natychmiastowy dzienny efekt, polepszający jędrność, elastyczność i napięcie skóry w celach czysto estetycznych jak i funkcjonalnych.

Może być również podany w cyklu zabiegowym mającym na celu biorewitalizację i odmłodzenie skóry z widocznymi efektami starzenia, na obszarach z silnym zwłóknieniem jak rozstępy, blizny i inne obszary podlegające ciągłym urazom (np. obszar jarzmowy i łuki brwiowe u bokserów).

Jego regularne podawanie wywołuje przedłużone  nawilżanie izoosmotyczne, polepsza warunki troficzne macierzy skórnej, regeneruje i stymuluje fibroblasty.

Jest zalecany również do podtrzymywania rezultatów po zabiegach preparatem o większym stężeniu polinukleotydów.


REJESTRACJA

PRZERWA MAJOWA:
29.04-05.05.2024r.
Zapraszamy od 06.05 od godziny 10:00

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl