ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ ZIMĄ

snow-1902052_1920Przed nami kolejne zimowe dni. Najchętniej  przeczekalibyśmy ten okres nie wychodząc z  domu. Wszyscy niecierpliwie wyglądamy wiosny. Wiosna  wprawia nas w nastrój gotowości do zmian, odradzania się, odbudowy, a zima? Trudno się zmobilizować do działań, a to błąd. Zima  to doskonały moment na duże i dobre zmiany dla naszej skóry.

Właśnie teraz należy szczególnie dbać o skórę i odbudować to co już nas nie  cieszy w lustrzanym odbiciu. To bardzo dobry czas na profesjonalne zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej. Dzięki mniejszej ekspozycji na promieniowanie słoneczne UVA i UVB, ryzyko powstania przebarwień po zabiegach medycyny estetycznej jest dużo mniejsze. Zimą lepiej goją się rany. Ewentualne obrzęki są mniejsze, a organizm szybciej dochodzi do formy. Pod zimowym ubraniem łatwiej też ukryć ślady po igle czy siniaki.

Zimowe miesiące to doskonały czas  na zastosowanie kuracji złuszczającej, regeneracyjnej, liftingującej, ujędrniającej i wyszczuplającej. Najlepiej też jest korzystać z zabiegów wybielających i likwidujących przebarwienia.

Zima to również idealny moment na zabiegi laserowe, w tym  zamykanie naczyń.

Jeżeli cierpisz z powodu blizn, rozstępów czy cellulitu to wykorzystaj zalety mroźnej pogody i już teraz rozpocznij leczenie.

Dlaczego jeszcze warto teraz odwiedzić Gabinet medycyny estetycznej?

Sporą część zabiegów  należy zaplanować z wyprzedzeniem gdyż na ich efekty będziesz musiał poczekać nawet kilka tygodni czy miesięcy.

Niektóre zabiegi wymagają wykonania całej serii w ściśle określonych odstępach czasu, żeby osiągnąć optymalny efekt.

Niektórych zabiegów nie możemy łączyć i wykonywać w czasie jednej wizyty.

Warto więc wykonywać zabiegi medycyny estetycznej zimą, kiedy sprzyjają temu warunki atmosferyczne a skóra potrzebuje bardziej intensywnej pielęgnacji i troski. Warto już teraz  zadbać o dobrą kondycję i wygląd skóry żeby móc cieszyć się w pełni z wiosny.

 Więcej informacji o zabiegach na naszej stronie www.medicest.pl w zakładce ZABIEGI oraz pod   numerami telefonów 61 639 50 75 oraz 784 674 835.   

ZAPRASZAMY!


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:
- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl