SOS Repair Mask

maska smocza krewNaprawcza maska pozabiegowa w płachcie.

Koktajl substancji łagodzących, nawilżających i kondycjonujących w połączeniu z sokiem „smocza krew” przyspiesza proces gojenia i regeneracji skóry, chroniąc jednocześnie przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych i zabezpieczając przed nadkażeniami nawet po intensywnych procedurach z zakresu medycyny estetycznej.

Smoczą krwią” nazywana jest czerwona żywica, otrzymywana z kory drzewa amazońskiego, o bardzo silnych właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych, przeciwwirusowych i przeciwgorączkowych.  Badania wykazują, że sok smocza krew zawiera ponad 40 substancji biologicznie czynnych, których synergiczne działanie przekłada się na cudowną moc tego składnika. W dermatologii i kosmetyce szczególnie ceni się właściwości regenerujące i antyoksydacyjne smoczej krwi.

Sok smocza krew został zatwierdzony przez FDA w USA jako lek botaniczny.

3 kierunki działania maski:

  • NAPRAWA – Łagodzi i regeneruje;
  • OCHRONA – działa antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie;
  • KOMFORT – nawilża.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

  • „Smocza krew”
  • Niacynamid – wykazuje szerokie spectrum działania. Działa kojąco, łagodząco i przeciwzapalnie. Regeneruje uszkodzenia i podrażnienia skóry, przywraca właściwy poziom nawilżenia i odpowiednią strukturę płaszcza lipidowego naskórka. Działa antyoksydacyjnie i przeciwstarzeniowo. Pośrednio wpływa na produkcję kolagenu oraz stymuluje syntezę kwasu hialuronowego w skórze, dzięki czemu poprawia jędrność i napięcie skóry. Redukuje rumień, zaczerwieniania i stany zapalne w obrębie skóry i włosowatych naczyń krwionośnych;
  • Alantoina i pantenol – silne działanie przeciwzapalne i regenerujące;
  • Kwas hialuronowy i betaina – działanie nawilżające;
  • Wyciągi i ekstrakty z kilkunastu roślin, m.in. róża stulistna, jaśmin lekarski, stokrotka pospolita, piwonia drzewiasta, niepokalanek, melisa lekarska, mięta pieprzowa, rozmaryn lekarski.

 

 


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl