PIELĘGNACJA POZABIEGOWA PHARMANN

laserat

LASERAT

Szybsza regeneracja skóry po zabiegach laserowych.

Laserat to krem dedykowany do pielęgnacji skóry po zabiegach laseroterapii (np. laser frakcyjny, BBL, ablacja, depilacja i inne) w celu złagodzenia efektów ubocznych i przyspieszenia procesu regeneracji skóry.

Krem zmniejsza rumień pozabiegowy, obrzęk, swędzenie, nadwrażliwość i uczucie dyskomfortu skóry. Znacząco ogranicza uczucie pieczenia. Łagodzi podrażnioną skórę oraz przywraca jej normalny próg wrażliwości.

Laserat krem rekomendowany jest również do stosowania przez osoby mające skórę naczynkową, skórę wrażliwą, skłonną do podrażnień, zaczerwienień.

 

R

ARNIZEN

Krem-żel rekomendowany po zabiegach medycyny estetycznej (np. po zabiegach iniekcyjnych, mikrodermabrazjach, peelingach, biostymulatorach, zamykaniu naczynek i innych) w celu szybkiego złagodzenia efektów ubocznych i znacznego skrócenia czasu regeneracji skóry.
Arnizen zmniejsza uczucie dyskomfortu, regeneruje skórę,  przyspiesza absorpcję krwiaków, siniaków, redukuje zaczerwienienie, opuchliznę.

 

 

 

R2

MESO-ARNIZEN

Rekomendowany do pielęgnacji skóry po mezoterapii i wszelkich procedurach mikronakłuwania w celu złagodzenia efektów ubocznych i skrócenia czasu rekonwalescencji skóry.
Meso-arnizen zmniejsza uczucie dyskomfortu, regeneruje skórę,  przyspiesza absorpcję krwiaków, siniaków, redukuje zaczerwienienie, opuchliznę. Ponadto zabezpiecza skórę bakteriostatycznie.

 

 

 


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl