PROFHILO- HYBRYDOWA MOLEKUŁA MŁODOŚCI

 

PROFHILO to kombinacja naukowo wyselekcjonowanych różnych długości łańcuchów kwasu hialuronowego, tworzących  nowoczesną, stabilizowaną termicznie molekułę, bez dodatku chemicznych czynników sieciujących (BDDE, PEG).

Opatentowana technologia  NAHYCO umożliwiła ustabilizowanie termiczne hybrydowego kompleksu kwasu hialuronowego o dwóch zakresach wielkości cząstek:

       •  lekkich LHA -80-100 kDa
       • ciężkich 1100-1400 kDa

Taka wielkość cząstek jest kluczowa w procesie gojenia ran, dających gwarancję odwzorowania fizjologicznych warunków naprawy tkankowej.

Lekkie łańcuch poprzez łączenie się ze specyficznymi receptorami na fibroblastach i keratynocytach działają biostymulująco uruchamiając produkcję elastyny i kolagenu typu I, II, IV, VII i kwasu hialuronowego.

Łańcuchy ciężkie budując rusztowanie dla elementów morfotycznych  macierzy zewnątrzkomórkowej utrzymują ją w odpowiednim napięciu i nawilżeniu.

Opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, w badaniach porównujących różne cząstki kwasu hialuronowego, wpływa na zwiększenie przeżywalności i różnicowania mezynchymalnych komórek macierzystych podskórnej tkanki  tłuszczowej , regenerujących starzejące się podścielisko skórne.

PROFHILO zawiera najwyższą na rynku koncentrację kwasu hialuronowego. Połączono 32 mg HMW-HA z 32 mg LMW-HA, co daje 64 mg kwasu hialuronowego/2 ml w ampułkostrzykawce.

W JAKIM CELU PODAJEMY PROFHILO?

Fotoram.io

PROFHILO jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/podpoliczkowej/linii żuchwy „chomiczków”. Jest na bazie głównego komponenta skóry. Wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności.

Gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry, neutralizuje zwiotczenie skóry z efektem „anty grawitacyjnym”.

CZYM RÓŻNI SIĘ KWAS HIALURONOWY ZAWARTY W PRFHILO OD DOTYCHCZAS UŻYWANYCH PREPARATÓW Z KWASEM HIALUROOWYM?

W zabiegach medycyny estetycznej stosujemy kwas hialuronowy naturalny  czyli nieusieciowany i sieciowany. Naturalny kwas hialuronowy nawilża skórę lecz niestety ze względu na swoją budowę już w zaledwie po 1-2 dniach od wstrzyknięcia ulega w skórze zniszczeniu, stąd częste zabiegi ostrzykiwania.  Natomiast kwas hialuronowy sieciowany chemicznie nie ulega w skórze tak szybkiemu rozpadowi ale niestety sieciowanie chemiczne pozbawia kwas hialuronowy jego najważniejszych zalet: funkcji nawilżającej, regulacyjnej oraz funkcji informacyjnej dla komórek. Jest on wyłącznie implantem (wypełniaczem), który nie niesie  ze sobą żadnych dodatkowych korzyści.

PROFHILO zawiera stabilizowane kompleksy hybrydowe kwasu hialuronowego  L-HA, H-HA. To niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego, niesieciowanego kwasu hialuronowego, a dzięki nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu HA.

Takie  działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz stanowi główną komponentę rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący.

JAKIE JEST DZIAŁANIE PREPARATU W SKÓRZE?

PROFHILO wpływa na ogólny wielopłaszczyznowy efekt odmładzający.

Powolnie i długotrwale uwalniająca się z miejsca wstrzyknięcia molekuła młodości PROFHILO działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. Wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości, elastyczności. Przebudowuje skórę, wzmacnia i zagęszcza. Daje istotną poprawę głębokiego nawilżenia skóry.

Nadaje odpowiedni efekt rusztowania i wysmuklenia twarzy.

PROFHILO to naturalny efekt odmłodzenia bez zmiany rysów twarzy.

JAKA JEST TECHNIKA PODAWANIA PREPARATU?

Dzięki wyjątkowym właściwościom strukturalnym i reologicznym, które zapewniają cząsteczkom wysoką zdolność przepływu w tkankach,  preparat podaje się specjalnie opracowaną dla PROFHILO Techniką  BAP.

policzki punktyszyja punkty

BAP Technika- Beauty Aesthetic Points-  to pięć specjalnie opracowanych bioestetycznych punktów iniekcji po każdej stronie twarzy i/lub szyi , które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia. Zostały wybrane przez badaczy IBSA w odpowiedniej odległości od struktur żylnych i dużych gałęzi nerwowych w celu zminimalizowania ryzyka powstawania krwiaków, siniaków, ucisku lub bólu podczas iniekcji.

Technika BAP zarezerwowana do iniekcji preparatu PROFHILO zapewnia doskonałą dyfuzję preparatu. Cząsteczki „płyną”w skórze i tkance podskórnej, równomiernie wypełniając je  skórę w obrębie jednostek anatomicznych w ciągu 24- 48 godzin.

policzkiszyja

Wstrzyknięcie innego preparatu niż PROFHILO techniką BAP, będzie nieskuteczne terapeutycznie.

JAK SZYBKO WIDOCZNE SĄ EFEKTY?

Poprawa wyglądu jest widoczna natychmiast po zabiegi i narasta w czasie dzięki procesom biostymulacji i bioremodelingowi.

Narastanie efektu świadczy o tym, iż następuje przebudowa własnej tkanki i efekty będą utrzymywały się dłużej.

Już w jeden miesiąc po pierwszej iniekcji PROFHILO obserwujemy  istotną poprawę efektu bio-rewolumetrycznego, a także ważne uregulowanie mikrowypukłości powierzchni skóry (efekt wygładzenia).

Miesiąc po drugiej iniekcji PROFHILO obserwujemy istotne zmniejszenie zmarszczek, poprawę proporcji jednostek estetycznych twarzy, wzrost jędrności.

JAKIE SĄ MIEJSCA PODANIA PREPARATU?

 • twarz- po 5 punktów na każdej stronie twarzy
 • szyja- łącznie 10 punktów.

Oprócz tego preparat możemy stosować na okolicę dłoni.

JAKA JEST CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW?

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczają 2 zabiegi, w odstępie 30 dni.

Kurację stosuje dwa razy do roku.

W niektórych przypadkach przy bardzo złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowo jednego zabiegu po dwóch miesiącach od ostatniego zabiegu.

JAK DŁUGO UTRZYMUJĄ SIĘ EFEKTY ZABIEGU?

Widoczne efekty utrzymują się najczęściej około 1-1,5 roku.

W celu dodatkowego wzmocnienia efektu istnieje możliwość wykonać 1-2 zabiegi przypominające rocznie.

PROFHILO A INNE ZABIEGI MEDYCYNY ESTETYCZNEJ:

 • nie należy wstrzykiwać w obszary leczone w ciągu 2 tygodni od daty procedury wstępnej
 • toksyna botulinowa: dwa tygodnie wcześniej.
 • mikrodermabrazja, złuszczanie chemiczne, IPL: 1-2 tygodnie przed lub po leczeniu.
 • laser frakcyjny (resurfacing skóry): 3-4 tygodnie odstępu.
 • leczenie nie powinno być podjęte w krótkim odstępie czasu po innych rutynowych procedurach medycznych (m.in. szczepienie ochronne).
 • zabiegi stomatologiczne: co najmniej 2 tygodnie przed

PROFHILO JEST LAUREATEM WIELU PRESTIŻOWYCH NAGRÓD:

 • Najlepszy iniekcyjny produkt 2018 – NAGRODA BRANŻY ESTETYCZNEJ
 • Najlepszy iniekcyjny produkt roku 2017 – MIĘDZYNARODOWY KONGRES FACE 2017
 • Innowacyjny zabieg roku 2016 – MIĘDZYNARODOWY KONGRES FACE 2016
 • Najlepszy zabieg wzmacniający skórę 2015 – KONGRES AMEC 2015

 

EFEKTY TERAPII PROFHILO

Bez tytułu

Bez tytułu1

profhilo5.png


REJESTRACJA

PONIEDZIAŁEK- 10:00-18:00
WTOREK- 10:00-18:00
ŚRODA- 10:00-18:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

OFERTY PROMOCYJNE

- PAKIETY ZABIEGOWE

- TWOJE URODZINY W MEDICEST - ODBIERZ ZNIŻKĘ NA ZABIEG!

- ZAPROŚ ZNAJOMEGO I ODBIERZ 10% ZNIŻKI!

- 10% RABATU NA ZABIEGI DLA FACEBOOKOWICZÓW!

SZCZEGÓŁY W AKTUALNOŚCIACH.
ZAPRASZAMY!

NOWE ZABIEGI i PREPARATY

- POLINUKLEOTYDY

- BIODERMO- REWITALIZACJA ANTYOKSYDACYJNA
(Lift Me Up)

Szczegóły w zakładce ZABIEGI I AKTUALNOŚCI!

ZAPRASZAMY!

FACEBOOK