PROFESJONALNY PEELING W OKRESIE EPIDEMII?

face_nowości antiaagingZdecydowanie tak, ale nie każdy. Epidemia nie spowodowała zatrzymania niekorzystnych procesów starzenia w skórze, ani zmian chorobowych. Dodatkowo długie przebywanie w domu i zmiana trybu życia, nasiliły i przyspieszyły niekorzystne zmiany w naszej skórze.

Złuszczenie skóry jest obowiązkowym zabiegiem w profilaktyce i niwelowaniu  oznak starzenia skóry oraz leczenia wielu chorób skórnych.

Z uwagi na epidemię SARS-CoV-2, ale też z uwagi na coraz większe nasłonecznienie, nie powinniśmy stosować peelingów głębokich czy średniogłebokich, po których złuszczanie jest bardzo nasilone, towarzyszy temu duży rumień, obrzęk skóry i długi czas gojenia.

Rekomendujemy peeling PRX T33, który pomimo wysokiego stężenia TCA nie wywołuje dużego stanu zapalnego, złuszczanie nie występuje lub jest niezauważalne, nie wymaga długiej rekonwalescencji. Nie upośledza codziennego funkcjonowania.

Zabieg sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju skory i w wielu problemach. Dzięki opatentowanej technologii stanowi połączenie zabiegu złuszczania z bezigłową mezoterapią Jeden zabieg, podwójna korzyść.

Po zabiegu kontynuujemy leczenie w domu, dzięki kosmetykom WIQOmed, które przedłużają i podtrzymują efekt terapii wykonanej w gabinecie.

Oprócz PRX T33 mamy do linii produktów należy również PRX Lady oraz Reverspeel na przebarwienia.

Drugim peelingiem, który rekomendujemy jest peeling z użyciem kwasu migdałowego np. z linii MandelPeel. Możemy go stosować przez cały rok, również nie wymaga długiego okresu gojenia, a daje znakomite efekty.

Po tym zabiegu polecamy do pielęgnacji domowej kosmetyki, które dobierze lekarz w zależności od Twojego problemu.

Więcej informacji w zakładce ZABIEGI oraz pod numerami 61 639 50 75 i 784 674 835.

Uważajcie na siebie. Zdrowie jest najważniejsze.

Zapraszamy.


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl