POZOSTAŁE PRODUKTY MARKI WIQO

ICP CREAM – NIEWIDZIALNY, KOLORYZUJĄCY KREM CHRONIĄCY Z SPF 

icp cream 2

Krem koloryzujący w kompakcie o jedwabistej konsystencji, który maskuje niedoskonałości. Ujednolica kolor skóry bez podkreślania zmarszczek, ukrywa przebarwienia i zaczerwienienia. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną, zarówno przed promieniowanie UV i światłem widzialnym, przeciwdziałając efektom starzenia się skóry. Zawiera nawilżający wyciąg z orchidei i witaminę E.

Polecany do stosowania przez cały rok, szczególnie po zabiegach PRX – T33 i REVERSE PEEL.

 

SERUM DO PIELĘGNACJI OKOLICY OKA WIQO

wiqo-eye-contour-and-facial-serum-for-delicate-skin-serum-na-okolice-oka-30-crop7d9dfSerum do okolicy oczu o intensywnym działaniu nawilżającym, poprawiającym elastyczność skóry, wzbogacony w substancje przeciwzmarszczkowe.
Działa przeciwutleniająco i przeciw glikacji, ujędrnia, a także zapobiega powstawaniu cieni. To wielozadaniowy produkt,  zapobiega starzeniu się skóry i zmniejsza makroskopowe objawy starzenia się skóry .

 

 

 

REVERSE SERUM – W TERAPII PRZEBARWIEŃ SKÓRY 

serum revrse

Reverse serum to rozjaśniające serum stworzone do rozjaśniania i zapobiegania przebarwieniom skórnym jako kontynuacja leczenia po peelingu REVERSE PEEL. Innowacyjny zabieg redukujący melasmę i przebarwienia pozapalne bez od efektów ubocznych i nawrotów, które bardzo często następują po próbach usunięcia melaniny za pomocą peelingów, zabiegów laserowych i IPL.

Jedwabista konsystencja czyni z niego produkt  o łatwej i przyjemnej aplikacji. Kroplomierz zapewnia szybkie i precyzyjne nałożenie na przebarwienia.

 

 

SERUM ROZJAŚNIAJĄCE OKOLICE INTYMNE PRX – T LADY 

serum lady

Kontynuacja zabiegu PRX  LADY w domu. Serum rozjaśniające opracowane specjalnie dla terapii przebarwień delikatnych okolic intymnych. Zawiera wysokie stężenie substancji aktywnych.

Jedwabista konsystencja czyni z niego produkt  o łatwej i przyjemnej aplikacji. Kroplomierz zapewnia szybkie i precyzyjne nałożenie.

 

 

 


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl