POWITANIE ZIMY

hoarfrost-3008333_1920      Zima zbliża się do nas wielkimi krokami, do jej nadejścia pozostało już tylko kilka dni. Już niedługo urokliwe ośnieżone krajobrazy będą mogły pełnoprawnie zawitać wokół nas, a mróz znów będzie szczypać nasze nosy. Jednak jej nadejście ma także swoje dobre strony. Wraz z 22 grudnia dni będą coraz dłuższe i to nieważne, że na razie o setne sekundy.

Zima przypomina nam również, że Święta Bożego Narodzenia już za pasem, a tuż po nich świętować będziemy nadejście Nowego Roku i wpadniemy w szał zabaw karnawałowych.

W tym czasie warto zdecydować się na zabiegi, które natychmiastowo nawilżą i odżywią naszą skórę oraz dodadzą jej blasku, a przy tym nie będą wymagać okresu rekonwalescencji. Po zastosowaniu których nie musisz martwić się objawami ubocznymi oraz tym czy zdążysz „wygoić” skórę.

Jednym z takich zabiegów jest profesjonalna maska z kwasem hialuronowym. Maska składa się z nietkanych włókien nasączonych 5 % kwasem hialuronowym, gliceryną i mocznikiem. Efekt działania składników aktywnych to natychmiastowe głębokie nawilżenie skóry, jej wygładzenie, redukcja płytkich zmarszczek oraz reperacja zmarszczek głębokich.

By dodać skórze blasku polecamy zabieg pHformula V.I.T.A.C radiance release ™. To nowoczesna formuła łącząca maksymalny poziom przyswajalnego stężenia kwasu L-askorbinowego, retinolu, kwasu hialuronowego. Zabieg natychmiastowo rozjaśnia i napina skórę oraz zwiększa produkcję kolagenu. To typowy zabieg liftingujący, przed „wielkimi wyjściami”. Bez podrażnień, bez złuszczania.

Jeżeli potrzebujesz oczyszczenia lub  odświeżenia skóry, przed świętami lub wielkim balem, zalecamy złuszczanie mechaniczne (mikrodermabrazja) z maską kojąco nawilżającą.

 

Więcej informacji o zabiegach dostępne jest na naszej stronie internetowej www.medicest.pl w zakładce ZABIEGI oraz pod numerami telefonów 61 639 50 75 oraz 784 674 835.

POLECAMY I ZAPRASZAMY!


REJESTRACJA

PONIEDZIAŁEK- 10:00-18:00
WTOREK- 10:00-18:00
ŚRODA- 10:00-18:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

OFERTY PROMOCYJNE

- PAKIETY ZABIEGOWE

- "HAPPY HOURS"

- TWOJE URODZINY W MEDICEST - ODBIERZ ZNIŻKĘ NA ZABIEG!

- ZAPROŚ ZNAJOMEGO I ODBIERZ 100 ZŁ ZNIŻKI!

- 10 % RABATU NA ZABIEGI DLA FACEBOOKOWICZÓW!

SZCZEGÓŁY W AKTUALNOŚCIACH.
ZAPRASZAMY!

NOWE ZABIEGI i PREPARATY

- AQUASHINE BTX

- PEELINGI PHFORMULA

- DR. CYJ HAIR FILLER

Szczegóły w zakładce ZABIEGI I AKTUALNOŚCI!

ZAPRASZAMY!

FACEBOOK