PŁYNNY NEUROMODULATOR- ABO LIQUID

Wygładzanie zmarszczek toksyną botulinową, stosuje się w medycynie estetycznej od ponad pół wieku.

Działanie przeciwzmarszczkowe toksyny polega na zahamowaniu wydzielania neuroprzekaźnika, jakim jest acetylocholina, co wpływa na powstrzymanie nadmiernego skurczu mięśni. Dzięki temu następuje redukcja występujących u pacjenta zmarszczek i zapobieganie powstawaniu kolejnych.
Projekt bez nazwy (11)

Dotychczas stosowane preparaty z toksyną botulinową były w formie proszku i przed zastosowaniem musiały być odpowiednio przygotowane. ABO LIQUID jest to nowa, płynna forma toksyny botulinowej typu A.

ABO LIQUID jest preparatem do bezpośredniego podania. Pominięcie etapu przygotowania preparatu skraca czas trwania zabiegu, podnosi jego bezpieczeństwo, zmniejsza ryzyko wystąpienia działań niepożądanych.

Warto podkreślić też, że receptura płynnego neuromodulatora nie zawiera środków konserwujących, laktozy ani białek pochodzenia ludzkiego, czy zwierzęcego, co zmniejsza ryzyko alergii.

Zalety wygładzania zmarszczek płynną toksyną botulinową:

  • preparat jest gotowy do podania, więc skraca się czas zabiegu.
  • płynny botoks wyróżnia się szybkim efektem działania – wygładzenie skóry możesz zauważyć już następnego dnia po zabiegu.
  • brak środków konserwujących, białek i innych substancji potencjalnie alergizujących, poprawia tolerancję preparatu i sprawia, że może z niego skorzystać prawie każdy.
  • skuteczność działania toksyny botulinowej typu A przynosi pożądany efekt redukcji zmarszczek i zapewnia doskonałą profilaktykę anti-aging.

REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl