PEELINGI ENERPEEL

enerpeel complete rangeEnerpeel to peelingi medyczne opracowane z myślą o różnorodnych potrzebach skóry. Jako wyroby medyczne zostały opracowane w oddziale TEBITECH firmy GENERAL TOPICS zajmującym się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinach dermatologii i medycyny estetycznej.

Jest to szeroka gama profesjonalnych peelingów chemicznych na bazie kwasów organicznych wykorzystywanych do przeprowadzania zabiegów chemicznej eksfoliacji, czyli złuszczania chemicznego. Oprócz składników złuszczających preparaty ENERPEEL mogą zawierać inne substancje czynne współdziałające z aktywnością kwasów.

Ze względu na zastosowaną technologię, stanowią nowoczesne rozwiązanie w zabiegach złuszczania chemicznego stosowanych w dermatologii i medycynie estetycznej.

Preparaty charakteryzują się

  • wyższą skutecznością przy jednoczesnym mniejszym podrażnieniu skóry
  • gwarantują jednolitą odnowę naskórka
  • równomiernym i kontrolowanym przenikaniem w głąb skóry
  • wysokim stopniem bezpieczeństwa
  • sterylnym opakowaniem co zapewnia higienę stosowania

Zabiegi przy użyciu wyrobów medycznych ENERPEEL mogą być wykonywane wyłącznie przez lekarzy. Dla każdego problemu istnieje odpowiednio dobrany preparat, który można dostosować do indywidualnych potrzeb. ENERPEEL znajdują więc zastosowanie zarówno jako preparaty służące poprawie wyglądu i kondycji skóry (rewitalizacja, wygładzanie zmarszczek, eliminacja przebarwień i blizn np. potrądzikowych) a także jako produkty o działaniu leczniczym (łojotok, trądzik pospolity, trądzik różowaty, ostuda, rogowacenie słoneczne).


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl