NICI HIALURONOWE

„Nici hialuronowe” to technika polegająca na podawaniu kwasu hialuronowego w postaci nici w oparciu o wektory napięcia skóry.

Metoda pozwala na naturalną poprawę wyglądu twarzy i przywrócenie harmonijnego kształtu bez sztucznego „wypychania” leczonych obszarów. Nici tworzą rodzaj rusztowania dla skóry i dają efekt uniesienia, uwypuklenia. Powstrzymują opadanie skóry spowodowane wpływem sił grawitacyjnych. Łagodzą rysy twarzy. Poprawiają owal. Możemy uzyskać rodzaj liftingu bez użycia skalpela. Doskonale również nawilżają skórę, przywracają jej jędrność, napięcie i elastyczność

Kwas hialuronowy w postaci nici stosujemy również w wypełnieniu objętości i unoszeniu kąta ust, brwi, czoła.

Kwas hialuronowy podawany w postaci nici jest aplikowany za pomocą kaniuli, która w przeciwieństwie do ostrej igły nie uszkadza naczyń krwionośnych, jest giętka. Kaniula wprowadzana jest w wybrane miejsca na twarzy np. w okolicę policzków, podbródka, żuchwy i brody. Jedno miejsce wkłucia umożliwia ostrzyknięcie połowę twarzy i wymodelowanie jej środkowej części.

Zabieg jest praktycznie bez bolesny. U osób szczególnie wrażliwych, możemy znieczulić miejsce wprowadzenia kaniuli. Trwa około 30 minut. Zazwyczaj zużywamy po 1 ampułce kwasu hialuronowego o dużej gęstości, na jedną stronę twarzy. Przy dużych zmianach, niektórzy pacjenci wymagają podania większej ilości preparatu ale w takiej sytuacji korzystniej jest rozłożyć zabieg na 2 etapy z przerwą około miesięczną.

Polecamy zabiegi z następującymi  produktami kwasu hialuronowego:

 


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl