NANO MESO SOLUTIONS-Mezoterapia w nanotechnologii

    Nano meso solutions  firmy SESDERMA, to gama  produktów (opracowana w nanotechnologii) do zabiegów mezoterapii, w tym do leczenia wypadania włosów.  Ampułki zawierają wysokie dawki czynników aktywnych zamkniętych w jednowarstwowych, elastycznych i jednorodnych nanosomach.

Nanosomy ( czyli liposomy o niewielkich rozmiarach) to małe pęcherzyki o składzie identycznym ze składem komórek ludzkiego ciała (fosfolipidów), umożliwia to zamykanie i przenoszenie aktywnych składników poprzez warstwy naszej skóry oraz jednoczesną ochronę tych składników przed utlenianiem i degradacją aż do momentu uwolnienia w komórkach docelowych..

Dzięki takiemu samemu składowi jak skład naszych komórek preparaty te są bardzo dobrze tolerowane. 

Mieszanka hamująca wypadanie włosów zawiera między innymi:

  • ekstrakt z placenty– charakteryzuje się dużą zawartością peptydów i czynników wzrostu.Aktywuje funkcje komórkowe stymulujące produkcję włókien  kolagenu, elastyny i GAG (glikozaminoglikanów).  Stymuluje wzrost włosów poprzez pobudzenie krążenia krwi. Odżywia i wzmacnia włosy. ekstrakt z Morwy białej– wpływa na cykl wzrostu włosa skracając fazę telogenową (faza wypadania) i stymulując fazę anagenową (faza wzrostowa włosa).
  • kwas nikotynowy  – poprzez  wzrost mikrokrążenia , usprawnia dostarczenie składników odżywczych
  • cynk i  pirodoksyna  hamują 5-alfa reduktazę, wpływają na aktywność receptorów androgenowych
  • pantenol– poprawia jakość włosów. Nawilża i zmiękcza włosy
  • krzem organiczny  jest elementem macierzy pozakomórkowej. Wzmacnia i chroni włókna elastyny, kolagenu i proteoglikanów. Usprawnia procesy regeneracji i normalizuje metabolizm komórkowy. Reorganizuje i wzmacnia błony komórkowe. Wykazuje działanie przeciwzapalne  poprzez wpływ na zmniejszenie produkcji interleukin. Wywiera wpływ na poziom nawilżenia tkanek.

 Częstotliwość stosowania:

Zaleca się wykonanie od 4 zabiegów co 10-14 dni.

Przy bardzo nasilonym wypadaniu włosów kurację zaleca się wykonanie większej liczby zabiegów.

Po 3 miesięcznej przerwie wskazane są pojedyncze zabiegi przypominające, lub powtórzenie cyklu przy bardzo nasilonym wypadaniu włosów.

ZAPRASZAMY!


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl