MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA

Impulsy elektryczne możemy regulować, zmieniać ich częstotliwość, długość i rodzaj. Dzięki temu mamy możliwość zastosowania odpowiedniego impulsu w konkretnej sytuacji, w zależności od rodzaju i problemu skóry twarzy czy ciała.

Cechy systemu:

 • nie jest metodą inwazyjną,
 • nie ma skutków ubocznych,
 • zapobiega i leczy różnego rodzaju defekty skórne,
 • pozwala usunąć oznaki starzenia przy maksymalnym komforcie dla pacjenta,
 • ma zastosowanie do substancji jonowych, niejonowych i lipidowych,
 • za pomocą urządzenia emitowane są kontrolowane impulsy elektromagnetyczne o niskim natężeniu i wysokiej częstotliwości,
 • po zabiegu komórka powraca do normalnego stanu, odzyskuje swoją integralność, a właściwości błony komórkowej normalizują się.

W mezoterapii bezigłowej stosowane są koktajle z wykorzystaniem analogicznych substancji jak w klasycznej mezoterapii igłowej lub używane są specjalne mieszanki gotowe do użycia uwzględniające właściwości sprzętu.

Proponujemy następujące zabiegi na twarz i ciało:

 •  zabieg wzmacniający naczynia krwionośne („popękane” naczynia  krwionośne, rumień, trądzik różowaty)

Zabieg stosowany w przypadku popękanych naczyń krwionośnych, rumienia oraz trądziku różowatego. Seria zabiegów obkurcza i wzmacnia ściany naczyń krwionośnych, ogranicza  rumień oraz zmniejsza dolegliwości związane z trądzikiem różowatym. Łagodzi podrażnienia, oczyszcza skórę z toksyn oraz usprawnia mikrokrążenia.

 •  zabieg nawilżający (skóra sucha, skóra odwodniona, zmęczona)

Skutecznie nawilża i reguluje gospodarkę wodną skóry. Likwiduje uczucie suchości. Skóra staje się aksamitna, gładka i delikatna w dotyku.

 • zabieg młodości, odmłodzenie i regeneracja, działanie przeciwstarzeniowe, zmarszczki

Zabieg odmładzający oraz regenerujący skórę, który łagodzi wszelkie objawy starzenia. Działa przeciwzmarszczkowo i ujędrniająco . Neutralizuje działanie wolnych rodników.

 • zabieg sprężystości- lifting skóry (twarz, podbródek, wewnętrzna strona ud i ramion, brzuch)

Nieinwazyjny lifting skóry twarzy i ciała. Przywraca jędrność i sprężystość skóry. Wzmacnia włókna kolagenowe i elastyny, wygładza naskórek.

 • zabieg rozjaśniający przebarwienia

Zabieg przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry mających problemy z przebarwieniami lub dla osób chcących  rozjaśnić cerę i przywrócić jej blask. Wyrównuje pigmentację i koloryt skóry, redukuje plamy i przebarwienia posłoneczne i pozapalne. Stymuluje odnowę komórkową.

 • zabieg przeciwtrądzikowy

Pomaga kontrolować pracę gruczołów łojowych, zmniejsza rozszerzone pory i zaskórniki. Zapobiega tworzeniu się zanieczyszczeń, przywracając równowagę nawilżenia i natłuszczenia. Redukuje stany zapalne, przeciwdziała rozwojowi bakterii. Nadaje skórze matowy, czysty i jednolity wygląd.

 • zabieg ograniczający cellulit

Zabieg usprawnia mikrokrążenie, wpływa na zmniejszenie obrzęków, uelastycznienie skóry oraz poprawę jej wyglądu. Oddziałuje na komórki tłuszczowe, zmniejszając ich wielkość. Wpływ na zmniejszenie zalegania toksycznych produktów przemiany materii.

 • zabieg redukujący nadmiar tkanki tłuszczowej (z okolic podbródka, brzucha, ramion, ud, pośladków)

Zabieg wpływa  na metabolizm lipidów. Aktywuje proces lipolizy.  Zwiększa efektywność przemiany tłuszczu w energię i eliminuje negatywne wpływy kwasu mlekowego przy wysiłku (redukuje jego akumulację). Powoduje detoksykację organizmu.
Po serii zabiegów sylwetka jest bardziej ukształtowania i wymodelowana. Dochodzi do redukcji  nadmiernie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej.

 • zabieg spłycający rozstępy i blizny

Odpowiednio dobrane substancje pobudzają  fibroblasty do syntezy kolagenu. Regenerują tkankę łączną. Pobudzają mitozę fibroblastów, dzięki temu następuje regeneracja naskórka i skóry właściwej. Rozstępy i blizny ulegają redukcji, poprawia się koloryt, napięcie skóry.

 • zabieg zmniejszający obrzęki, zastoje limfatyczne
Zabieg ten w znacznym stopniu ogranicza obrzęki, zapobiega opuchliznom i problemom estetycznym spowodowanym nieprawidłowym krążeniem żylnym. Pobudza mikrokrążenie. Wzmacnia naczynia limfatyczne i żylne. Działa oczyszczająco na organizm. Zabieg jest bezbolesny, nie powoduje uczucia dyskomfortu, poza ewentualnym delikatnym mrowieniem oraz metalicznym posmakiem w ustach. Dzięki możliwości regulowania parametrów, dostosowujemy terapię do progu odczuwania bólu przez pacjenta i do indywidualnych potrzeb pacjenta. Mezoterapia bezigłowa nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, dzięki czemu bezpośrednio po zabiegu można powrócić do normalnych czynności.
Mezoterapię bezigłową można łączyć z zabiegami mezoterapii klasycznej, peelingami medycznymi, zabiegami laserowymi i innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.
Zabiegi mezoterapii bezigłowej często wykonywane  są łącznie z zabiegami mikrodermabrazji, którą przeprowadza się na początku zabiegu w celu przygotowania skóry do lepszego wchłaniania preparatów, zwiększenia przepuszczalności bariery skórnej, pobudzenia mikrocyrkulacji i tym samym poprawienia rezultatów uzyskanych po wykonaniu mezoterapia bezigłowej.

REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl