KWAS HIALURONOWY- WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK

Kwas hialuronowy jest polisacharydem naturalnie występującym w organizmie ludzkim, w różnych stężeniach. Jest jednym z podstawowych składników skóry,utrzymującym prawidłowy poziom jej nawilżenia i jędrności.

Stanowi również ważny składnik budowy tkanki podskórnej, tkanki łącznej oraz mazi stawowej.
Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość cząsteczek kwasu hialuronowego, czego efektem w skórze jest jej wysuszanie, pojawianie się delikatnych linii, następnie głębszych zmarszczek, a także utrata objętości policzków, warg.

Środki farmaceutyczne zawierające kwas hialuronowy wykorzystywane są w wielu dziedzinach medycyny takich jak: okulistyka, ortopedia , ginekologia, urologia.

Najwięcej zastosowania kwas hialuronowy znalazł jednak w medycynie estetycznej z uwagi na zdolność wiązania cząsteczek wody i możliwość kilkakrotnego powiększania swojej objętości.

Dzięki tym zdolnościom wykorzystywany jest do korekcji zmarszczek, bruzd i fałdów różnej głębokości, oraz modelowania ciała.
Stosowane materiały z kwasu hialuronowego różnią się gęstością, twardością i innymi cechami pozwalającymi dostosować materiał do problemów, potrzeb i oczekiwań pacjenta.

Więcej informacji o kwasie hialuronowym dostępne jest TUTAJ.

Polecamy zabiegi z następującymi  produktami kwasu hialuronowego:


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl