JESIENNA URODA

jon-ly-XkuH0Ar5mhA-unsplashZa oknami na dobre rozgościła się już jesienna szaruga. Kolory lata na zewnątrz są już tylko wspomnieniem. Nawet Twoja skóra  wydaje się poszarzała.  Jest przesuszona, podrażniona i jakoś tak, mało napięta.

Wraz ze zniknięciem ostatniej opalenizny,  zaczynasz dostrzegać przebarwienia, plamy, nowe zmarszczki (na pewno ich przedtem nie było!),  poszerzone naczynia, no i jeszcze te zaskórniki i wypryski!  Zmiany widać nie tylko na twarzy, ale również szyi, dekolcie, czy dłoniach.

Lato zazwyczaj nie ma pozytywnego wpływu na skórę. Opalanie, kąpiele morskie, ciepłe i  suche powietrze, niedostateczne nawodnienie organizmu, w połączeniu z brakiem  odpowiedniej pielęgnacji skóry prowadzi do zmian, które zauważasz właśnie teraz.

Nie musi być to jednak wcale powodem do zmartwień i nie musisz godzić się ze zmianami na Twojej skórze wywołanymi zarówno skutkami intensywnego opalania, jak i tymi na których swoje piętno odcisnął już upływający czas.

Jesień to naprawdę najlepszy czas, w trakcie którego możemy zatroszczyć się o piękno i zdrowie naszej skóry.

Po letnich szaleństwach, należy poświęcić skórze nieco więcej uwagi, troski i zaufać profesjonalnej opiece, by zniwelować negatywne skutki wakacji i i przywrócić jej pożądaną gładkość i jędrność.

Codzienna pielęgnacja używanie kremów i balsamów jest bardzo ważna i potrzebna, jednak może nie wystarczyć.

Regeneracja skóry jesienią, to nie moda, to KONIECZNOŚĆ!


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl