JESIENNA DEPRESJA SKÓRY

jesienna depresja skóry

 

Mniejsza ilość słońca, pochmurne i  krótkie dni, spadek temperatury, wilgoć w powietrzu, dieta uboga w warzywa i owoce, mniej ruchu, wszystko to nie jest obojętne dla naszego organizmu i może bardzo mocno odbić się na naszym zdrowiu psychicznym i fizycznym, ale też na naszej skórze.  Może spowodować jej osłabienie, pogorszenie funkcjonowania oraz spadek odporności.

Cera staje się poszarzała, ma tendencję do podrażnień, przesuszania, rumienia, złuszczania. Znacznie częściej pojawiają się również niedoskonałości, z którymi nie mieliśmy do tej pory problemów. Skóra wygląda na zmęczoną i starszą.

To właśnie „jesienna depresja skóry”.

Jak sobie z tym poradzić?  Zadbać o ćwiczenia, odpowiednie odżywianie i pielęgnację oraz zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej.

Lekarz dobierze i wykona zabiegi, które zdecydowanie poprawią nie tylko jej wygląd zewnętrzny, ale przede wszystkim jej funkcjonowanie i pobudzenie mechanizmów naprawczych.

Skóra to największy narząd naszego organizmu. Spełnia również funkcję narządu immunologicznego .Jej podstawowym zadaniem jest ochrona przed działaniem czynników zewnętrznych. Każdego dnia skóra chroni nas przed działaniem różnych patogenów, wirusów oraz wolnych rodników.

Zadbaj o nią i pomóż jej przezwyciężyć jesienną depresję.

Zapraszamy!


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl