DŁONIE W OKRESIE EPIDEMII SARS-CoV-2

Mezoterapia igłowa dłoni. Kosmetyczka wstrzykuje koktajl witaminowy pod skórę dłoni kobiety. Odmładzający zabieg kosmetyczny.Częste mycie rąk to podstawa w walce z koronawirusem, ale niestety jest też torturą dla skóry dłoni. Dodatkowo stosowane rękawiczki jednorazowe, zwłaszcza te z talkiem, i dezynfekcja rąk pogłębiają problem.

Skóra dłoni wbrew pozorom jest cienka, delikatna i prawie wcale nie ma gruczołów łojowych. Jest więc narażona na szybką utratę wody, uszkodzenie bariery hydrolipidowej, co w konsekwencji powoduje suchość, szorstkość, zaczerwienienie, pęknięcia, a nawet rany.

Dlatego, w tym trudnym czasie, zapewnij im szczególną pielęgnację:

  • nie trzyj rąk po umyciu – używaj delikatnej bawełny, miękkiego ręcznika jednorazowego;
  • nawilżaj i odżywiaj – codzienny krem do rąk nie wystarczy. Wśród składników powinny znajdować się natłuszczające i nawilżające oleje, masła, witaminy czy odżywcze i naprawiające barierę hydrolipidową ekstrakty roślinne oraz ceramidy, kwas hialuronowy. Do tego peeling i odżywczo- nawilżająca maska, co najmniej jedne raz w tygodniu;
  • unikaj różnic temperatur – myj ręce w letniej wodzie. Wkładanie rąk na zmianę do gorącej i zimnej wody dodatkowo wysuszy skórę i będzie powodować pękanie naczynek oraz zaczerwienienia;
  • przyjdź do gabinetu medycyny estetycznej- zabiegi regeneracyjne to skuteczny ratunek dla skóry Twoich rąk. Podanie kwasu hialuronowego, koktajlu odżywczego, trwale nawilży Twoje dłonie, zlikwiduje uczucie suchości, odbuduje barierę skórną. Jeśli zdecydujesz się na usieciowany kwas hialuronowy, dodatkowo wypełnisz ubytki, wyprostujesz drobne, linie zmarszczki.

Rekomendujemy zabieg mezoterapii z użyciem preparatu Bioregen, Hydradelux, polinukleotydów oraz zastosowanie Regeneal Expandera.

Ten ostatni zawiera zarówno kwas hialuronowy usieciowany, jak i nie usieciowany. Nie tylko więc wypełni ubytki, ale pobudzi do regeneracji i nawilży Twoje dłonie.


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl