DERMOKOSMETYKI Z POLINUKLEOTYDAMI

PLINEST CARE

Linia PLINEScare® działa przeciwstarzeniowo, pomaga zapobiegać procesom starzenia spowodowanym upływem czasu, stresem i światłem słonecznym.

Sekret? PHA Complex – opatentowany składnik aktywny i niezwykle skuteczna formuła.

PHA Complex to ekskluzywna mieszanka oparta na polinukleotydach i kwasie hialuronowym. Polinukleotydy, substancje pochodzenia naturalnego wszechobecne w naszym organizmie, zdolne do promowania odnowy skóry i produkcji kolagenu przez fibroblasty oraz do naprawy uszkodzeń wyrządzonych komórkowemu DNA przez czynniki fizyczne i chemiczne. Naturalny kwas hialuronowy ma działanie głęboko nawilżające i przyczynia się do zwiększenia tekstury i kolorytu skóry.

Linia pielęgnacyjna PLINESTcare® łączy kompleks PHA i witaminę E, o działaniu przeciwutleniającym i przeciwrodnikowym, aby zaoferować skórze zabieg dostosowany do potrzeb skóry w ciągu całego dnia.

Krem na dzień spf 20 – nawilża i rewitalizuje, przeciwdziała wolnym rodnikom i pomaga zapobiegać procesom starzenia. Codziennie chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym UVA i UVB.

Krem do twarzy na dzień – nawilża, rewitalizuje, przeciwdziała wolnym rodnikom, zapobiega procesom starzenia.

Krem na noc – wspomaga procesy regeneracji skóry. Stosowany regularnie wpływa na odzyskanie napięcia, elastyczności i nawilżenia skóry, pomaga zredukować zmarszczki.

Żel do okolicy oka – intensywnie rewitalizuje i nawilża, działa przeciwzmarszczkowo. Poprawia koloryt skóry i mikrokrążenie okolicy oka. Przeciwdziała wolnym rodnikom oraz redukuje worki i cienie pod oczami.

Serum – koncentrat składników aktywnych wspierających odnowę komórkową. Przeciwdziała oznakom starzenia się skóry, odżywia i uelastycznia skórę.

Serum antycellulitowe – aktywuje mikrokrążenie, działa przeciwobrzękowo, poprawia wygląd skóry.

Krem przeciwko rozstępom – poprawia wygląd skóry, regeneruje ją, zmniejsza degradację macierzy pozakomórkowej oraz zapobiega nowym rozstępom.

Krem do rąk i paznokci – Nawilża, chroni przed suchością praz zapobiega procesom starzenia.

Olejek do ciała, twarzy i włosów – nawilża, chroni, działa przeciwrodnikowo oraz przeciwutleniająco.


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl