DERMOKOSMETYKI SKIN TECH

2018_03_28_09_25_15_skintechpharma_logoSKIN TECH jest europejskim i światowym liderem w kompleksowej regeneracji skóry o niezrównanej skuteczności. Od 1996 roku oferuje peelingi medyczne przeznaczone do stosowania przez lekarzy medycyny estetycznej oraz biokosmetyki medyczne do codziennej pielęgnacji oraz jako uzupełnienie i przedłużenie efektu terapii peelingujących.

W codziennej pielęgnacji warto optymalizować efekty peelingów fenolowych oraz zapobiegać działaniom niepożądanym.

Zestaw obowiązkowej pielęgnacji domowej po peelingu fenolowym wliczony jest w cenę zabiegu i obejmuje:

  • Cleanser Foam

Pianka do oczyszczania każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Delikatnie i skutecznie oczyszcza  skórę ze wszystkich zanieczyszczeń.

  • Melablock HSP

Silna ochrona przeciwsłoneczna. Krem z innowacyjnym systemem ochrony skóry przed szokiem termicznym, który wiąże się z podwyższeniem temperatury organizmu przez promieniowanie słoneczne.

  • Actilift

Krem, dzięki któremu skóra odzyskuje jędrność, odpowiednie odżywienie i prawidłowe napięcie, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu. Krem zawiera kompleks DMAE, który wywołuje efekt liftingu – zwiększa napięcie mięśniowe, poprawia jakość skóry, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny oraz głęboko odżywia skórę.

  • Blending Bleach Cream

Wybielanie i zapobieganie powstawaniu przebarwień. Skóra staje się jaśniejsza, a jej struktura bardziej jednolita. Cera odzyskuje zdrowy, promienny wygląd. Dzięki witaminie E zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników.

Kosmetyki te mogą zostać także polecone jako kontynuacja leczenia gabinetowego po zabiegach innych niż peelingi z gamy Easy Phen.


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:
- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl