DERMOKOSMETYKI MARKI LOVELY COSMETICS – JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

lovely kosmetykiRównowaga naszej skóry zależy od bariery hydrolipidowej.

Jest to swego rodzaju tarcza ochronna naszej skóry zależna od kilku parametrów m.in. pH, składu mikrobiomu, wydzieliny gruczołów łojowych, potu, integralności białek i lipidów oraz składników naturalnego czynnika nawilżającego.

Dlatego tak ważne jest dbanie o skórę w odpowiedni sposób.

Dermokosmetyki z linii LOVELY COSMETICS to długofalowa kontynuacja i podtrzymywanie efektów profesjonalnych zabiegów. Linia domowa synergistycznie łączy się z działaniem linii profesjonalnej. Wszystkie dermokosmetyki zawierają wiele tych samych substancji obecnych w produktach profesjonalnych, w takich samych stężeniach substancji czynnych. Stosowanie produktów domowych marki LOVELY COSMETICS jest bardzo często niezbędne jako przygotowanie skóry do zabiegów profesjonalnych oraz jako kontynuacja zabiegów, dzięki czemu efekty profesjonalnych zabiegów utrzymują się znacznie dłużej i są zdecydowanie lepsze.

Kosmetyki dobierane są indywidualnie do potrzeb każdej skóry i problemu, w tym trądziku pospolitego, trądziku różowatego czy rumienia.

Seria zawiera preparaty do demakijażu, oczyszczania skóry, nawilżania, działania przeciwstarzeniowego, preparaty do skór problematycznych i preparaty chroniące przed promieniowaniem UV.


REJESTRACJA

REJESTRACJA CZYNNA:

- poniedziałek 10:00 - 16:00
- wtorek 12:00 -18:00
- środa 12:00 - 18:00
- czwartek 12:00 - 18:00
- piątek 10:00 - 16:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl