PROFESJONALNE METODY LECZENIA WYPADANIA WŁOSÓW.

brunette-2178266_1920Leczenie włosów jest procesem trudnym i długotrwałym. Nie ma jednej skutecznej metody leczenia. Wykorzystuje się różne zabiegi, zarówno w monoterapii jak i w terapii złożonej.

Jednym z najskuteczniejszych zabiegów mającym na celu wzmocnienie włosów jest mezoterapia igłowa. Polega ona na podawaniu substancji leczniczych bezpośrednio  do skóry. Celem każdej formy mezoterapii igłowej owłosionej skóry głowy (dotyczy to również osocza bogatopłytkowego) jest pobudzenie mieszków włosowych, przedłużenie fazy wzrostu włosa oraz przede wszystkim zahamowanie wypadania. Preparaty przeznaczone do zabiegu są bogate w witaminy, aminokwasy czy peptydy biomimetyczne.

W naszym Gabinecie Medycyny Estetycznej możemy zaproponować Państwu zarówno zabieg  z użyciem osocza bogatopłytkowego, jak i polecanych przez nas gotowych preparatów:

  • DERMAHEAL HL – to linia produktów, która wykorzystuje najbardziej zaawansowaną biotechnologię. Zawiera unikalną kombinację aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych, co gwarantuje doskonałe efekty w pielęgnacji skóry i włosów.
  • HAIRCARE – zawiera składniki ożywiające, odżywcze i stymulujące wzrost włosów. Pomaga zachować i wzmocnić  funkcję ochronną skóry głowy.  Poprawia strukturę włosów, reguluje wydzielanie sebum, stymuluje wzrost oraz spowalnia wypadanie włosów.
  • DR. CYJ HAIR FILLER -zabieg przeznaczony jest dla osób, które chcą zatrzymać wypadanie włosów, przyspieszyć ich odrost, pogrubić i zagęścić włosy. Unikalna formuła 7 peptydów i kwasu hialuronowego pobudza krążenie i poprawia ukrwienie skóry głowy a także odżywia mieszki włosowe. Innowacyjność DR.CYJ Hair Filler to także opatentowana technologia przedłużonego uwalniania i wnikania substancji.
  • Osocze bogatopłytkowezawiera proteiny i czynniki wzrostu, stymulujące większą aktywność mieszków włosowych. Uwolnione z płytek czynniki wzrostu indukują komórki macierzyste mieszków włosowych do przejścia od stanu uśpienia do stanu aktywnego, co w efekcie przekłada się na stymulację odrastania włosów. Nowe włosy są mocniejsze i wyraźnie gęstsze. Zaletą osocza, jako preparatu autologicznego, jest brak ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Płytkowe czynniki wzrostu mają także o wiele silniejsze działanie, niż jakikolwiek gotowy preparat.
  • Mikronakłuwanie frakyjne urządzeniem DERMPENpobudza w  sposób naturalny procesy regeneracyjne skóry głowy, stymulując ją poprzez wykonywanie nakłuć ze specjalnymi substancjami odżywczymi lub osoczem bogatopłytkowym.  Wynikiem zabiegu jest regeneracja skóry głowy, pobudzenie mikrokrążenia, zahamowanie wypadania włosów i poprawa ich struktury.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.medicest.pl w zakładce ZABIEGI oraz pod numerami telefonów 61 639 50 75 oraz +48 784 674 835.

POLECAMY I ZAPRASZAMY!


REJESTRACJA

PRZERWA MAJOWA:
29.04-05.05.2024r.
Zapraszamy od 06.05 od godziny 10:00

REJESTRACJA CZYNNA:

poniedziałek 10:00 - 18:00
wtorek 10:00 -18:00
środa 10:00 - 18:00
czwartek 10:00 - 18:00
piątek 10:00 - 18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl