NAWILŻANIE- PODSTAWA PIELĘGNACJI SKÓRY W UPALNE DNI!

Wszyscy kockropla wodyhamy słońce. Jego wpływ jest dla naszego samopoczucia i naszej energii nie do przecenienia. Jednak tak mocne nasłonecznienie i wysokie temperatury jakich doświadczamy w ostatnich dniach, mogą wyrządzić ogromne szkody w naszym organizmie, a przede wszystkim w skórze. Zmiany spowodowane przez promienie UV są bardzo trudne do usunięcia. Choć muśnięta słońcem skóra wygląda na pierwszy rzut oka zdrowiej i młodziej, to w dłuższej perspektywie czasu możemy spodziewać się pogorszenia jej stanu – przebarwień, zmarszczek i wyprysków.
Przy wysokich temperaturach unikajmy przebywania na świeżym powietrzu w godzinach od 11.00. do 16.00. Nie wystawiajmy skóry na bezpośrednie działanie słońca. Nośmy przewiewne ubrania wykonane z naturalnych materiałów. Zakładajmy kapelusze, czapki, okulary przeciwsłoneczne. Stosujmy filtry SPF 50 +. Nie zapominajmy o niegazowanej wodzie. Dokładnie oczyszczajmy skórę najlepiej płynem micelarnym. Stosujmy kremy i maseczki nawilżające. Skorzystajmy z profesjonalnych zabiegów nawilżających w Gabinecie Medycyny Estetycznej
W celu ochrony odwodnionej, przesuszonej skóry polecamy profesjonalne maskę Softfil. Maska składa się z nietkanych włókien nasączonych 5 % kwasem hialuronowym, gliceryną i mocznikiem.
Efekt działania składników aktywnych to natychmiastowe ukojenie skóry, nawilżenie, zmniejszenie obrzęku i uczucia gorąca i złagodzenie podrażnień.
Zalecamy również zabiegi głęboko nawilzajace i regenerujące skórę taki jak mezoterapia „koktajlami” aktywnych składników w połączeniu lub kwasem hialuronowym.
Szczególnie zalecamy preparat Jalupro HMW. JALUPRO ® HMW jest produktem wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów przeznaczonym do głębokiej biorewitalizacji skóry.
Zabieg pozwala na dostarczenie biologicznie czynnych związków, które pomogą odnowić skórę, nie tylko twarzy, ale także szyi, dekoltu i dłoni, poprawiając jej nawilżenie, koloryt i elastyczność.
Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.medicest.pl w zakładce ZABIEGI oraz pod numerami telefonów 61 639 50 75, +48 784 674 835.

REJESTRACJA

PONIEDZIAŁEK- 10:00-18:00
WTOREK- 10:00-18:00
ŚRODA- 10:00-18:00
CZWARTEK- 10:00-18:00
PIĄTEK- 10:00-18:00

telefon: 61 639 50 75 lub
+48 784 674 835
e-mail: medicest@wp.pl

OFERTY PROMOCYJNE

- PAKIETY ZABIEGOWE

- "HAPPY HOURS"

- TWOJE URODZINY W MEDICEST - ODBIERZ ZNIŻKĘ NA ZABIEG!

- ZAPROŚ ZNAJOMEGO I ODBIERZ 100 ZŁ ZNIŻKI!

- 10 % RABATU NA ZABIEGI DLA FACEBOOKOWICZÓW!

SZCZEGÓŁY W AKTUALNOŚCIACH.
ZAPRASZAMY!

NOWE ZABIEGI i PREPARATY

- AQUASHINE BTX

- PEELINGI PHFORMULA

- DR. CYJ HAIR FILLER

Szczegóły w zakładce ZABIEGI I AKTUALNOŚCI!

ZAPRASZAMY!

FACEBOOK